Mazda CX-9 ir gatava sākt tirdzniecību Eiropā
Mazda ir atklājusi ilgi gaidīto krosoveru, kas tirdzniecībā nonāks šopavasar. Mazda CX-9 lepojas ar svaigu dizainu, modernu tehnisko aprīkojumu un elegantu interjeru. Pirmā krosoveru partija parādīsies Eiropā līdz marta beigām, tāpēc iepriekšēja pasūtīšana
Tika izlaista Ford GT Le Mansory pārveidošanas versija
Slavenā tūninga studija Mansory atkal ir pārņēmusi Ford Mustang modifikāciju. Šoreiz par pamatu tika ņemta leģendārā ponikara pēdējā paaudze, kas jau ir diezgan labi izkliedēta Amerikas "zelta" jauniešu rindās. Par visiem jauninājumiem, ar kuriem tekstā var
Mūsdienīgas automašīnas apkope: pašdiagnostika
Mūsdienās vadošo autoražotāju ražotie transportlīdzekļi ir aprīkoti ar sarežģītām elektriskām sistēmām. Šie mezgli pilnībā kontrolē transportlīdzekļa vadāmības, komforta un drošības funkcijas.
Audi e-tron GT būs pirmais elektriskais RS automobilis
Audi automašīnu RS versijas jau sen ir ieņēmušas stabilu vietu superauto fanu sirdīs. Viņi novērtē vācu autoražotāja kvalitāti un ārkārtīgi veiksmīgos risinājumus gan modeļu dizaina, gan tehniskā aprīkojuma ziņā. Nesen kļuva zināms, ka Audi e-tron GT būs

Superauto Corvette C8 ražošana ir apturēta

0 11 246

Leģendārais Corvette C8, kas gaida vairākus gadus, ir pārtraukts. Izrādījās, ka modelis nav labi izstrādāts, kā rezultātā rezerves daļu trūkuma un ražotāja finansiālu problēmu dēļ tika nolemts pārtraukt ražošanu.

Bowling Green Corvette asamblejas nepatikšanas sākās jau 2019. gadā, kad strādnieku streikam nedēļām ilgi bija jāslēdz ražošanas līnijas un jāuzsāk ilgstoša tiesas prāva ar arodbiedrībām. Tomēr ar to problēmas nebeidzās, un konveijera darbība atkal apstājās 2020. gadā, kad sākās nopietni pārtraukumi alumīnija izejvielu un transmisijas daļu piegādē.


Atgādinām, ka automašīna bija ekskluzīvs superauto ar iespaidīgu V8 dzinēju, kas darbināts ar dabisko atmosfēru, kas ražoja līdz 635 Zs. jaudas un tilpums bija 5,5 litri. Tāpat modelis bija aprīkots ar sliežu riepām, sava dizaina neatkarīgu piekari, kā arī ļoti interesantu dizainu.

Pagaidām General Motors neplāno atgriezties pie ilgi cietušās automašīnas. Nākotnē ir iespējama dziļa modeļa modernizācija, tomēr, visticamāk, šī versija vēsturē ieies uz visiem laikiem. Paveicās tiem, kuriem izdevās nopirkt automašīnas no nelielas izlaistas partijas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru