Nissan Qashqai saņēma jaunu platformu
Nissan cieši uzrauga savu sastāvu un regulāri atjaunina savus vadošos transportlīdzekļus. Uzņēmuma ikoniskais krosovers Nissan Qashqai nesen saņēma plašu atjauninājumu, kas ietver izmaiņas platformā.
Supercar Porsche 911 GT3 saņēma atjauninājumu
Porsche ir saviļņots par savu galveno ideju - Porsche 911 un regulāri atjaunina automašīnu saviem faniem. Nesen šī superauto saņēma vēl vienu modifikāciju, kā rezultātā tika atjaunināts modeļa dzinējs, kā arī cits tehniskais aprīkojums.
Volkswagen un Microsoft strādā pie sava bezpilota projekta
Vācu autoražotājs Volkswagen sadarbībā ar amerikāņu programmatūras ražotāju Microsoft strādā pie īpašas platformas bezpilota transportlīdzekļiem. Sistēma tika nosaukta par automatizēto braukšanas platformu (ADP), un tā veiks vairākas funkcijas, kas tuvākajā
Roush stiprina slaveno Ford Mustang
Rouss pirmo reizi izstrādā Ford Mustang, taču pieredzējušo skaņotāju rezultāti ir izrādījušies ārkārtīgi veiksmīgi. Padziļinātas automašīnas modernizācijas rezultātā bija iespējams izgatavot īstu mākslas darbu, kas ierobežotā tirāžā tiks izlaists jau 2021.

Superauto Corvette C8 ražošana ir apturēta

0 1306

Leģendārais Corvette C8, kas gaida vairākus gadus, ir pārtraukts. Izrādījās, ka modelis nav labi izstrādāts, kā rezultātā rezerves daļu trūkuma un ražotāja finansiālu problēmu dēļ tika nolemts pārtraukt ražošanu.

Bowling Green Corvette asamblejas nepatikšanas sākās jau 2019. gadā, kad strādnieku streikam nedēļām ilgi bija jāslēdz ražošanas līnijas un jāuzsāk ilgstoša tiesas prāva ar arodbiedrībām. Tomēr ar to problēmas nebeidzās, un konveijera darbība atkal apstājās 2020. gadā, kad sākās nopietni pārtraukumi alumīnija izejvielu un transmisijas daļu piegādē.


Atgādinām, ka automašīna bija ekskluzīvs superauto ar iespaidīgu V8 dzinēju, kas darbināts ar dabisko atmosfēru, kas ražoja līdz 635 Zs. jaudas un tilpums bija 5,5 litri. Tāpat modelis bija aprīkots ar sliežu riepām, sava dizaina neatkarīgu piekari, kā arī ļoti interesantu dizainu.

Pagaidām General Motors neplāno atgriezties pie ilgi cietušās automašīnas. Nākotnē ir iespējama dziļa modeļa modernizācija, tomēr, visticamāk, šī versija vēsturē ieies uz visiem laikiem. Paveicās tiem, kuriem izdevās nopirkt automašīnas no nelielas izlaistas partijas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru