Mūsdienīgas automašīnas apkope: pašdiagnostika
Mūsdienās vadošo autoražotāju ražotie transportlīdzekļi ir aprīkoti ar sarežģītām elektriskām sistēmām. Šie mezgli pilnībā kontrolē transportlīdzekļa vadāmības, komforta un drošības funkcijas.
Kāpēc mācīties autoskolā TAGAD ir pats labākais laiks?
Līdz ar koronavīrusu tika aizvērtas daudzas durvis, un vienlaikus tas uzņēmējiem gribot negribot lika kļūt radošākiem un meklēt jaunus veidus, kā nodrošināt pakalpojumu sniegšanu. Autoskolu sektorā kā risinājums tika piedāvāta apmācība tiešsaistē. Tas
Tika izlaista jaunā Skoda Enyaq iV versija
Čehijas uzņēmums Skoda ar apskaužamu regularitāti piedāvā jaunu automašīnu versijas, iepriecinot pircējus ar jauniem aprīkojuma līmeņiem un iespējām. Šoreiz čehi ir atjauninājuši savu vadošo krosoveru Skoda Enyaq iV. Starp pieejamajiem aprīkojuma līmeņiem ir
Nissan Qashqai saņēma jaunu platformu
Nissan cieši uzrauga savu sastāvu un regulāri atjaunina savus vadošos transportlīdzekļus. Uzņēmuma ikoniskais krosovers Nissan Qashqai nesen saņēma plašu atjauninājumu, kas ietver izmaiņas platformā.

BMW X3 M ir uzlabojis dÄHLer

0 1406
BMW X3 M ir izcils krosovers ar sportisku raksturu, kas pirms aptuveni diviem gadiem iznācis no bavāriešu koncerna aizgalda. Protams, tūninga studijas dÄHLer burvji vienkārši nevarēja paiet garām tik izcilam auto un prezentēja savu tūninga versiju X3 M ar būtiskām izmaiņām dizainā un aprīkojumā.
Pirmkārt, studijas dizaineri nopietni palielināja dzinēja jaudu, piespiežot to ar čipu tūninga un papildus uzstādītas turbīnas palīdzību. Rezultātā jauda pieauga no 660 ZS līdz iespaidīgajiem 770 ZS. Krosoveram tie ir lieliski rādītāji, tāpēc paātrinājuma un maksimālā ātruma dinamika ir nedaudz palielinājusies.

Turklāt ir jēga runāt par automašīnas izskatu, kas ir ieguvis daudz dÄHLer projektiem raksturīgu iezīmju. Modelim ir sporta virsbūves komplekts, spoileris, jauns režģis, svaiga LED optika, hromēti diski un daudz kas cits.
Pārdošanā uzlabotajam BMW X3 M vajadzētu parādīties nākamā mēneša vidū. Modelis tiks izlaists tradicionāli ierobežotā tirāžā, kas, bez šaubām, tiks izpārdots ar lielu ātrumu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru