Opel Combo-e iznāca pasažieru versijā
Elektriskais mikroautobuss no Opel pagājušajā gadā veiksmīgi palaists tirgū un jau ir ievērojams pieprasījums mazo uzņēmumu un mājsaimniecību vidū Vecajā pasaulē. Tagad klientiem būs pieejama jauna automašīnas versija, proti, šī gada pavasarī nopērkamā Opel
Mack MD Electric - moderna elektriskā amerikāņu kravas automašīna
2023. gadā retais būs pārsteigts par elektromobiļiem, bet vidējas slodzes kravas automašīna ar elektromotoru ir pilnīgi iespējama. Uzņēmums Mack auto prezentēja īstu MD Electric elektrisko kravas automašīnu ar pazīstamo klasiskā amerikāņu traktora dizainu.
Volkswagen un Microsoft strādā pie sava bezpilota projekta
Vācu autoražotājs Volkswagen sadarbībā ar amerikāņu programmatūras ražotāju Microsoft strādā pie īpašas platformas bezpilota transportlīdzekļiem. Sistēma tika nosaukta par automatizēto braukšanas platformu (ADP), un tā veiks vairākas funkcijas, kas tuvākajā
Posaidona ateljē pabeidza Mercedes-AMG S 63
Eiropā labi pazīstamā tūninga studija Posaidon uzsāka superauto Mercedes-AMG S 63 modernizāciju, kā rezultātā modelis sāka spēlēt ar jaunu dizainu un ieguva pilnīgāku tehnisko pildījumu. Par visiem jauninājumiem mēs runāsim tālāk tekstā.

Renault Express furgons tika palaists vecajā pasaulē

0 11 464

Vēl viens mazs un kompakts komerciālais furgons nonāca pārdošanā Eiropā. Mēs runājam par Renault Express modeli, kas ir lēta iespēja maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams neliels piegādes pakalpojums pilsētā. Pēc izstrādātāju domām, mašīna lieliski tiks galā ar šiem uzdevumiem.

Transportlīdzekļa kravnesība ir atkarīga no motora veida. Benzīna versija spēj pārvadāt 780 kilogramus kravas, savukārt dīzeļdegvielas versija ir tikai 650. Nav zināms, kāpēc šāda dīzeļdegvielas ventilatoru diskriminācija ir saistīta, tomēr abiem motoriem būs vismaz divas iespējas.


Pašam furgonam ir durvju slīdņa mezgls, kā arī tradicionālās šūpoles durvis aizmugurē. Bagāžas nodalījuma kopējais tilpums ir 3500 litri, kas ir pietiekami pat diezgan lielu sadzīves tehnikas pārvadāšanai. Tomēr šī automašīna ir nepieciešama, lai piegādātu mazākas un vieglākas kravas.

Diemžēl starp pārraides veidu nav izvēles. Autovadītājiem ir pieejama tikai sešpakāpju "mehānika" bez alternatīvām. Turklāt salonā pilnīgi trūkst multimediju sistēmas un dažas citas funkcijas, bez kurām mūsdienu vadītājs vairs nejūtas tik ērti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru