Renault Express furgons tika palaists vecajā pasaulē
Vēl viens mazs un kompakts komerciālais furgons nonāca pārdošanā Eiropā. Mēs runājam par Renault Express modeli, kas ir lēta iespēja maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams neliels piegādes pakalpojums pilsētā. Pēc izstrādātāju domām, mašīna lieliski tiks galā
Superauto Corvette C8 ražošana ir apturēta
Leģendārais Corvette C8, kas gaida vairākus gadus, ir pārtraukts. Izrādījās, ka modelis nav labi izstrādāts, kā rezultātā rezerves daļu trūkuma un ražotāja finansiālu problēmu dēļ tika nolemts pārtraukt ražošanu.
Volkswagen un Microsoft strādā pie sava bezpilota projekta
Vācu autoražotājs Volkswagen sadarbībā ar amerikāņu programmatūras ražotāju Microsoft strādā pie īpašas platformas bezpilota transportlīdzekļiem. Sistēma tika nosaukta par automatizēto braukšanas platformu (ADP), un tā veiks vairākas funkcijas, kas tuvākajā
Ķīnas tirgum paredzētais Volkswagen Passat tika pārveidots
Volkswagen turpina iepriecināt savus klientus no Vidējās Karalistes, regulāri atjauninot plašo modeļu klāstu. Ķīnā ir ļoti pieprasītas Vācijas rūpniecības automašīnas, tāpēc uzņēmums neskopojas ar atjauninājumu un unikālu automašīnu versiju pārveidošanu šim

Renault Express furgons tika palaists vecajā pasaulē

0 1334

Vēl viens mazs un kompakts komerciālais furgons nonāca pārdošanā Eiropā. Mēs runājam par Renault Express modeli, kas ir lēta iespēja maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams neliels piegādes pakalpojums pilsētā. Pēc izstrādātāju domām, mašīna lieliski tiks galā ar šiem uzdevumiem.

Transportlīdzekļa kravnesība ir atkarīga no motora veida. Benzīna versija spēj pārvadāt 780 kilogramus kravas, savukārt dīzeļdegvielas versija ir tikai 650. Nav zināms, kāpēc šāda dīzeļdegvielas ventilatoru diskriminācija ir saistīta, tomēr abiem motoriem būs vismaz divas iespējas.


Pašam furgonam ir durvju slīdņa mezgls, kā arī tradicionālās šūpoles durvis aizmugurē. Bagāžas nodalījuma kopējais tilpums ir 3500 litri, kas ir pietiekami pat diezgan lielu sadzīves tehnikas pārvadāšanai. Tomēr šī automašīna ir nepieciešama, lai piegādātu mazākas un vieglākas kravas.

Diemžēl starp pārraides veidu nav izvēles. Autovadītājiem ir pieejama tikai sešpakāpju "mehānika" bez alternatīvām. Turklāt salonā pilnīgi trūkst multimediju sistēmas un dažas citas funkcijas, bez kurām mūsdienu vadītājs vairs nejūtas tik ērti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru