Atelier Inkas iepazīstināja ar pirmo bruņoto BMW X7 M50i
Slavenā Inkas studija, kas specializējas izpildvaras automašīnu bruņotās versijās, pārņēma krosoveru BMW X7 M50i, kurš saņēma necaurlaidīgu virsbūvi un daudzus uzlabojumus.
Opel Combo-e iznāca pasažieru versijā
Elektriskais mikroautobuss no Opel pagājušajā gadā veiksmīgi palaists tirgū un jau ir ievērojams pieprasījums mazo uzņēmumu un mājsaimniecību vidū Vecajā pasaulē. Tagad klientiem būs pieejama jauna automašīnas versija, proti, šī gada pavasarī nopērkamā Opel
Audi e-tron GT būs pirmais elektriskais RS automobilis
Audi automašīnu RS versijas jau sen ir ieņēmušas stabilu vietu superauto fanu sirdīs. Viņi novērtē vācu autoražotāja kvalitāti un ārkārtīgi veiksmīgos risinājumus gan modeļu dizaina, gan tehniskā aprīkojuma ziņā. Nesen kļuva zināms, ka Audi e-tron GT būs
Tika izlaista Ford GT Le Mansory pārveidošanas versija
Slavenā tūninga studija Mansory atkal ir pārņēmusi Ford Mustang modifikāciju. Šoreiz par pamatu tika ņemta leģendārā ponikara pēdējā paaudze, kas jau ir diezgan labi izkliedēta Amerikas "zelta" jauniešu rindās. Par visiem jauninājumiem, ar kuriem tekstā var

Tika izlaista Ford GT Le Mansory pārveidošanas versija

0 1295

Slavenā tūninga studija Mansory atkal ir pārņēmusi Ford Mustang modifikāciju. Šoreiz par pamatu tika ņemta leģendārā ponikara pēdējā paaudze, kas jau ir diezgan labi izkliedēta Amerikas "zelta" jauniešu rindās. Par visiem jauninājumiem, ar kuriem tekstā var lepoties arī izsūknētā mustanga versija.

Uzreiz es gribētu atzīmēt modificēto V6 motoru, kas ievērojami palielināja jaudu. Tagad pilnvērtīgo Mustangu skaits ir 710 ZS, un griezes moments ir iespaidīgi 840 ņūtonmetri. Tajā pašā laikā ir pieaudzis arī modeļa maksimālais ātrums, kas sasniedz 354 km / h.


Kas attiecas uz ārējiem jauninājumiem, uzreiz uzkrītoši ir 21 collu diski, kuros izmantoti stilīgāki vieglmetāla diski. Ķermenī ir dažas nelielas izmaiņas. Protams, režģis un optika tika tradicionāli laboti, un interjers tika nedaudz izgreznots, paneli aizstājot ar stilīgāku analogu.

Automašīna nonāks pārdošanā šopavasar. Tūninga studija joprojām klusē par savām izmaksām, lai gan var sagaidīt apmēram tādu pašu cenu diapazonu, kurā atšķiras citi uzņēmuma superauto. Kopumā Ford Mustang faniem noteikti būs jāatsakās.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru