dÄHLer BMW 128ti pārsteidz ar iespējām
Tūninga studija dÄHLer atkal ir iepriecinājusi modernizēto automašīnu cienītājus ar savu projektu, kura pamatā ir BMW. Modelis ar nosaukumu BMW 128ti ir veidots uz BMW M135i xDrive hot hatch bāzes, kas pat bez tūninga izskatās pēc pietiekami pieklājīga auto.
Denali 3S - mājīgs kemperis ar visām ceļotāju vajadzībām
Džess un Anka Kolinsvorti ir jauns precēts pāris un nepilna laika dibinātāji Rugged Mountain Custom RV — nelielam uzņēmumam, kas ražo ērtus, kompaktus un mājīgus kemperus.
Tika izlaista Ford GT Le Mansory pārveidošanas versija
Slavenā tūninga studija Mansory atkal ir pārņēmusi Ford Mustang modifikāciju. Šoreiz par pamatu tika ņemta leģendārā ponikara pēdējā paaudze, kas jau ir diezgan labi izkliedēta Amerikas "zelta" jauniešu rindās. Par visiem jauninājumiem, ar kuriem tekstā var
Supercar Porsche 911 GT3 saņēma atjauninājumu
Porsche ir saviļņots par savu galveno ideju - Porsche 911 un regulāri atjaunina automašīnu saviem faniem. Nesen šī superauto saņēma vēl vienu modifikāciju, kā rezultātā tika atjaunināts modeļa dzinējs, kā arī cits tehniskais aprīkojums.

Tika izlaista Ford GT Le Mansory pārveidošanas versija

0 11 410

Slavenā tūninga studija Mansory atkal ir pārņēmusi Ford Mustang modifikāciju. Šoreiz par pamatu tika ņemta leģendārā ponikara pēdējā paaudze, kas jau ir diezgan labi izkliedēta Amerikas "zelta" jauniešu rindās. Par visiem jauninājumiem, ar kuriem tekstā var lepoties arī izsūknētā mustanga versija.

Uzreiz es gribētu atzīmēt modificēto V6 motoru, kas ievērojami palielināja jaudu. Tagad pilnvērtīgo Mustangu skaits ir 710 ZS, un griezes moments ir iespaidīgi 840 ņūtonmetri. Tajā pašā laikā ir pieaudzis arī modeļa maksimālais ātrums, kas sasniedz 354 km / h.


Kas attiecas uz ārējiem jauninājumiem, uzreiz uzkrītoši ir 21 collu diski, kuros izmantoti stilīgāki vieglmetāla diski. Ķermenī ir dažas nelielas izmaiņas. Protams, režģis un optika tika tradicionāli laboti, un interjers tika nedaudz izgreznots, paneli aizstājot ar stilīgāku analogu.

Automašīna nonāks pārdošanā šopavasar. Tūninga studija joprojām klusē par savām izmaksām, lai gan var sagaidīt apmēram tādu pašu cenu diapazonu, kurā atšķiras citi uzņēmuma superauto. Kopumā Ford Mustang faniem noteikti būs jāatsakās.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru