Renault Express furgons tika palaists vecajā pasaulē
Vēl viens mazs un kompakts komerciālais furgons nonāca pārdošanā Eiropā. Mēs runājam par Renault Express modeli, kas ir lēta iespēja maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams neliels piegādes pakalpojums pilsētā. Pēc izstrādātāju domām, mašīna lieliski tiks galā
Hibrīda Honda HR-V e: HEV tiek pārdots
Vēl viens hibrīdkrosovers ienāk Eiropas un Japānas tirgū. Mēs runājam par Honda HR-V e: HEV modeli, kas izgatavots subkompaktā virsbūvē un kuram ir vairākas interesantas tehniskas inovācijas. Tomēr viss kārtībā.
Supercar Porsche 911 GT3 saņēma atjauninājumu
Porsche ir saviļņots par savu galveno ideju - Porsche 911 un regulāri atjaunina automašīnu saviem faniem. Nesen šī superauto saņēma vēl vienu modifikāciju, kā rezultātā tika atjaunināts modeļa dzinējs, kā arī cits tehniskais aprīkojums.
Audi e-tron GT būs pirmais elektriskais RS automobilis
Audi automašīnu RS versijas jau sen ir ieņēmušas stabilu vietu superauto fanu sirdīs. Viņi novērtē vācu autoražotāja kvalitāti un ārkārtīgi veiksmīgos risinājumus gan modeļu dizaina, gan tehniskā aprīkojuma ziņā. Nesen kļuva zināms, ka Audi e-tron GT būs

Audi e-tron GT būs pirmais elektriskais RS automobilis

0 1307

Audi automašīnu RS versijas jau sen ir ieņēmušas stabilu vietu superauto fanu sirdīs. Viņi novērtē vācu autoražotāja kvalitāti un ārkārtīgi veiksmīgos risinājumus gan modeļu dizaina, gan tehniskā aprīkojuma ziņā. Nesen kļuva zināms, ka Audi e-tron GT būs pirmais elektromobilis, kas pievienosies uzņēmuma RS versiju rindām, un tas ir tikai lielisks jaunums!

Protams, lai modeļa nosaukumam pievienotu RS prefiksu, man bija smagi jāstrādā. Pirmkārt, palielinājās elektromotoru jauda, no kuras modelim ir divi, pa vienam katrai automašīnas asij. Priekšējais dzinējs tagad ražo 238 ZS, savukārt aizmugurējais dzinējs lepojas ar būtiskāku 435 ZS jaudu.


Turklāt nedaudz palielinājusies akumulatora akumulatora jauda, kuras tilpums tagad ir 98 kWh. Tas ir pilnīgi pietiekami, lai WLTP ciklā veiktu 480 kilometru attālumu ar vienu uzlādi. Pats akumulators var tikt uzlādēts gan no sadzīves elektrības kontaktligzdas, gan no augstsprieguma uzlādes stacijām. Ātra uzlāde, protams, tiek atbalstīta.

Visbeidzot, Audi dizaineri strādāja pie virsbūves, pievienoja jaunu optiku, pārveidoja digitālo instrumentu kopu un veica daudzas citas, mazākas izmaiņas. Rezultāts ir ļoti labs RS sērijas pārstāvis par elektrisko vilci. Automašīnu tirdzniecība sāksies 2021. gada vasaras sākumā!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru