Galvenais kritērijs ir ātri izsaukt evakuatoru
Neviens autobraucējs nav apdrošināts pret neparedzētām problēmām ar viņa vadīto transportlīdzekli, kas parasti notiek visnepiemērotākajā brīdī.
Hibrīda Honda HR-V e: HEV tiek pārdots
Vēl viens hibrīdkrosovers ienāk Eiropas un Japānas tirgū. Mēs runājam par Honda HR-V e: HEV modeli, kas izgatavots subkompaktā virsbūvē un kuram ir vairākas interesantas tehniskas inovācijas. Tomēr viss kārtībā.
Denali 3S - mājīgs kemperis ar visām ceļotāju vajadzībām
Džess un Anka Kolinsvorti ir jauns precēts pāris un nepilna laika dibinātāji Rugged Mountain Custom RV — nelielam uzņēmumam, kas ražo ērtus, kompaktus un mājīgus kemperus.
Favorīti bez piecu minūšu uzvarētājiem
125cc klasē galvenās sacensības bija par sudrabu un bronzu. Galu galā čempions tika noskaidrots pirms termiņa - par to kļuva Andrejs Burenko.

Audi e-tron GT būs pirmais elektriskais RS automobilis

0 11 356

Audi automašīnu RS versijas jau sen ir ieņēmušas stabilu vietu superauto fanu sirdīs. Viņi novērtē vācu autoražotāja kvalitāti un ārkārtīgi veiksmīgos risinājumus gan modeļu dizaina, gan tehniskā aprīkojuma ziņā. Nesen kļuva zināms, ka Audi e-tron GT būs pirmais elektromobilis, kas pievienosies uzņēmuma RS versiju rindām, un tas ir tikai lielisks jaunums!

Protams, lai modeļa nosaukumam pievienotu RS prefiksu, man bija smagi jāstrādā. Pirmkārt, palielinājās elektromotoru jauda, no kuras modelim ir divi, pa vienam katrai automašīnas asij. Priekšējais dzinējs tagad ražo 238 ZS, savukārt aizmugurējais dzinējs lepojas ar būtiskāku 435 ZS jaudu.


Turklāt nedaudz palielinājusies akumulatora akumulatora jauda, kuras tilpums tagad ir 98 kWh. Tas ir pilnīgi pietiekami, lai WLTP ciklā veiktu 480 kilometru attālumu ar vienu uzlādi. Pats akumulators var tikt uzlādēts gan no sadzīves elektrības kontaktligzdas, gan no augstsprieguma uzlādes stacijām. Ātra uzlāde, protams, tiek atbalstīta.

Visbeidzot, Audi dizaineri strādāja pie virsbūves, pievienoja jaunu optiku, pārveidoja digitālo instrumentu kopu un veica daudzas citas, mazākas izmaiņas. Rezultāts ir ļoti labs RS sērijas pārstāvis par elektrisko vilci. Automašīnu tirdzniecība sāksies 2021. gada vasaras sākumā!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru