Nissan Qashqai saņēma jaunu platformu
Nissan cieši uzrauga savu sastāvu un regulāri atjaunina savus vadošos transportlīdzekļus. Uzņēmuma ikoniskais krosovers Nissan Qashqai nesen saņēma plašu atjauninājumu, kas ietver izmaiņas platformā.
Atelier Novitec ir uzlabojis Ferrari 812 GTS
Vācijas tūninga studija Novitec strādājusi pie Ferrari 812 GTS sporta automašīnas. Modernizācijas rezultātā bija iespējams ievērojami sūknēt sporta automašīnas jaudu, kā arī uzlabot tās ārējos datus. Pilns jauninājumu saraksts ir tālāk tekstā.
Audi e-tron GT būs pirmais elektriskais RS automobilis
Audi automašīnu RS versijas jau sen ir ieņēmušas stabilu vietu superauto fanu sirdīs. Viņi novērtē vācu autoražotāja kvalitāti un ārkārtīgi veiksmīgos risinājumus gan modeļu dizaina, gan tehniskā aprīkojuma ziņā. Nesen kļuva zināms, ka Audi e-tron GT būs
Posaidona ateljē pabeidza Mercedes-AMG S 63
Eiropā labi pazīstamā tūninga studija Posaidon uzsāka superauto Mercedes-AMG S 63 modernizāciju, kā rezultātā modelis sāka spēlēt ar jaunu dizainu un ieguva pilnīgāku tehnisko pildījumu. Par visiem jauninājumiem mēs runāsim tālāk tekstā.

Polestar 1 gatavojas iekļūt sērijā

0 1298

Zviedru superauto Polestar 1 beidzot ir gatavs masveida ražošanai. Epopeja ar šo automašīnu ilga astoņus ilgus gadus, kad Polestar zīmols iepazīstināja sabiedrību ar sava jaunā auto koncepciju. Un tagad pēc tik ilga laika automašīna beidzot ir gatava kāpt uz konveijera.

Ar ko var lepoties Zviedrijas autobūves ideja? Pirmkārt, mūsdienīgs oglekļa šķiedras korpuss, kas arī izskatās diezgan reprezentabls un nekādā ziņā nav zemāks par itāļu burvju produktiem no Ferrari. Otrkārt, iespaidīgs motors jaudas ziņā, par kuru būtu jāapspriež sīkāk.


Jaudas bloks ir benzīna dzinējs ar uzstādītu mehānisko kompresoru un jaudīgu startera ģeneratoru. Modelis spēj radīt 609 ZS jaudu. jauda, kas ir ekvivalenta griezes momentam 1000 ņūtonmetriem. Protams, gaidāmā Polestar 1 paātrinājuma dinamika un maksimālais ātrums pilnībā atbilst pašreizējam ražoto superauto līmenim.

Pirmā automašīnu partija būs tikai 150 eksemplāri, tāpēc dārgu transportlīdzekļu cienītāji un kolekcionāri jau var sākt iepriekšēju pasūtīšanu. Automašīnas piegādes sāksies šovasar, tāpēc vēl ir laiks pieņemt lēmumu par šī modeļa iegādi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru