Jaunais Mitsubishi Outlander ierodas 2022. gadā
Mitsubishi ir oficiāli paziņojis, ka nākamā gada pārdošanā būs jaunā Outlander krosovera paaudze. Uzņēmums plāno ieviest vairākus jauninājumus, kas palielinās modeļa popularitāti. Tālāk mēs jums pastāstīsim par gaidāmā Outlander tehniskajām īpašībām.
Hibrīda Honda HR-V e: HEV tiek pārdots
Vēl viens hibrīdkrosovers ienāk Eiropas un Japānas tirgū. Mēs runājam par Honda HR-V e: HEV modeli, kas izgatavots subkompaktā virsbūvē un kuram ir vairākas interesantas tehniskas inovācijas. Tomēr viss kārtībā.
Volkswagen un Microsoft strādā pie sava bezpilota projekta
Vācu autoražotājs Volkswagen sadarbībā ar amerikāņu programmatūras ražotāju Microsoft strādā pie īpašas platformas bezpilota transportlīdzekļiem. Sistēma tika nosaukta par automatizēto braukšanas platformu (ADP), un tā veiks vairākas funkcijas, kas tuvākajā
Roush stiprina slaveno Ford Mustang
Rouss pirmo reizi izstrādā Ford Mustang, taču pieredzējušo skaņotāju rezultāti ir izrādījušies ārkārtīgi veiksmīgi. Padziļinātas automašīnas modernizācijas rezultātā bija iespējams izgatavot īstu mākslas darbu, kas ierobežotā tirāžā tiks izlaists jau 2021.

Supercar Porsche 911 GT3 saņēma atjauninājumu

0 1321

Porsche ir saviļņots par savu galveno ideju - Porsche 911 un regulāri atjaunina automašīnu saviem faniem. Nesen šī superauto saņēma vēl vienu modifikāciju, kā rezultātā tika atjaunināts modeļa dzinējs, kā arī cits tehniskais aprīkojums.

Tagad Porsche 911 GT3 ir jauns jaunākās paaudzes četru litru dzinējs. Šis spēka agregāts ražo 510 ZS. jaudu un tajā ir daudz tehnisku jauninājumu. Spēka agregāta maiņas rezultātā bija iespējams paaugstināt modeļa maksimālo ātrumu, kas tagad ir 320 km / h, salīdzinot ar iepriekšējās automašīnas 280 km / h.


Arī automašīnas neatkarīgā balstiekārta tika būtiski modificēta un modificēta. Jo īpaši tagad priekšējais gals darbojas ar dubultu šķērsstieni, kas, protams, ietekmēja modeļa vadāmību un tā dinamiskās īpašības.

Iekšpusē ir pievienoti jauni sporta sēdekļi, un digitālais instrumentu kopums ir atjaunināts, lai atbalstītu jauno Track Screen režīmu. Kārtība ir ārkārtīgi ērta un parāda daudz datu, tostarp riepu spiediena līmeni. Atjauninātais Porsche 911 GT3 tiks pārdots šovasar.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru