Tika izlaista jaunā Skoda Enyaq iV versija
Čehijas uzņēmums Skoda ar apskaužamu regularitāti piedāvā jaunu automašīnu versijas, iepriecinot pircējus ar jauniem aprīkojuma līmeņiem un iespējām. Šoreiz čehi ir atjauninājuši savu vadošo krosoveru Skoda Enyaq iV. Starp pieejamajiem aprīkojuma līmeņiem ir
Galvenais kritērijs ir ātri izsaukt evakuatoru
Neviens autobraucējs nav apdrošināts pret neparedzētām problēmām ar viņa vadīto transportlīdzekli, kas parasti notiek visnepiemērotākajā brīdī.
Audi RS Q e-tron dosies uz Dakaru
Audi ir bagāta vēsture ar lieliskiem sporta sasniegumiem. Nesen kompānijas dizaina nodaļa prezentēja jaunu rallija auto, kam savā ziņā būtu jāatkārto slavenā Audi Quattro panākumi Dakārā. Tomēr šoreiz runa ir par pilnībā elektrisko Audi RS Q e-tron.
Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover
Šodien mēs runāsim par interesantu automašīnu, kas tiks izlaista tikai Japānā. Nissan meitasuzņēmumam Autech Japan ir lieliska autoražotāja reputācija, kas visparastākos modeļus ietina greznā stilā. Tieši no šīs komandas pildspalvas nesen tika izlaists Nissan

Porsche Vision Gran Turismo gatavs demonstrēšanai maijā

0 1333
Pilnīgi jaunais Porsche Vision Gran Turismo ir gatavs masveida ražošanai. Tajā pašā laikā šī gada maijā automašīna tiks parādīta visās detaļās. Šī būs septītā sacīkšu auto paaudze, ko Porsche ražo GT klasē. Protams, šāds augsta līmeņa jaunums nevarēja apiet mūsu redaktorus.
Tajā pašā laikā jaunais Porsche Vision GT vienkārši nevarēja būt elektromobilis. Zem modeļa “kapota” ir paslēpti divi jaudīgi elektromotori, kuru kopējā jauda ir iespaidīga 820 kW jeb 1115 ZS. Tajā pašā laikā ir overboost režīms, kas ļauj paātrināt šasiju līdz 950 kW vai 1292 ZS. Iespaidīgs sniegums!

Ne mazāk interesants ir elektriskā sporta auto izskats, kuram nav tradicionālo durvju. Tā vietā automašīnai ir dizaina pārsegs, kas elektriski paceļas, ļaujot vadītājam un pasažierim iekļūt salonā. Šeit, starp citu, tas ir izgatavots pēc labākajām Porsche sporta auto tradīcijām un izskatās ļoti cienīgi.
Kopumā automašīna noteikti patiks visiem ātrgaitas modeļu un inovatīvu hipermašīnu cienītājiem. Un, lai arī nav tik daudz atklātu jaunumu, kas norautu jumtu, tomēr kompleksā šis ir ļoti labs GT saimes turpinājums!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru