dÄHLer BMW 128ti pārsteidz ar iespējām
Tūninga studija dÄHLer atkal ir iepriecinājusi modernizēto automašīnu cienītājus ar savu projektu, kura pamatā ir BMW. Modelis ar nosaukumu BMW 128ti ir veidots uz BMW M135i xDrive hot hatch bāzes, kas pat bez tūninga izskatās pēc pietiekami pieklājīga auto.
Crossover Seat Tarraco saņēma motoru no Golf
Seat jau sen nodarbojas ar dažādu modeļu ražošanu, pamatojoties uz Volkswagen attīstību. Šīs ziņas koncentrēsies uz Seat Tarraco krosovera modeli, kas nesen saņēma jaunu dzinēju. Seat inženieri aizņēmās spēka piedziņu tieši no jaunākās paaudzes Volkswagen
Atelier Inkas iepazīstināja ar pirmo bruņoto BMW X7 M50i
Slavenā Inkas studija, kas specializējas izpildvaras automašīnu bruņotās versijās, pārņēma krosoveru BMW X7 M50i, kurš saņēma necaurlaidīgu virsbūvi un daudzus uzlabojumus.
Jaunais Mitsubishi Outlander ierodas 2022. gadā
Mitsubishi ir oficiāli paziņojis, ka nākamā gada pārdošanā būs jaunā Outlander krosovera paaudze. Uzņēmums plāno ieviest vairākus jauninājumus, kas palielinās modeļa popularitāti. Tālāk mēs jums pastāstīsim par gaidāmā Outlander tehniskajām īpašībām.

Porsche Vision Gran Turismo gatavs demonstrēšanai maijā

0 190
Pilnīgi jaunais Porsche Vision Gran Turismo ir gatavs masveida ražošanai. Tajā pašā laikā šī gada maijā automašīna tiks parādīta visās detaļās. Šī būs septītā sacīkšu auto paaudze, ko Porsche ražo GT klasē. Protams, šāds augsta līmeņa jaunums nevarēja apiet mūsu redaktorus.
Tajā pašā laikā jaunais Porsche Vision GT vienkārši nevarēja būt elektromobilis. Zem modeļa “kapota” ir paslēpti divi jaudīgi elektromotori, kuru kopējā jauda ir iespaidīga 820 kW jeb 1115 ZS. Tajā pašā laikā ir overboost režīms, kas ļauj paātrināt šasiju līdz 950 kW vai 1292 ZS. Iespaidīgs sniegums!

Ne mazāk interesants ir elektriskā sporta auto izskats, kuram nav tradicionālo durvju. Tā vietā automašīnai ir dizaina pārsegs, kas elektriski paceļas, ļaujot vadītājam un pasažierim iekļūt salonā. Šeit, starp citu, tas ir izgatavots pēc labākajām Porsche sporta auto tradīcijām un izskatās ļoti cienīgi.
Kopumā automašīna noteikti patiks visiem ātrgaitas modeļu un inovatīvu hipermašīnu cienītājiem. Un, lai arī nav tik daudz atklātu jaunumu, kas norautu jumtu, tomēr kompleksā šis ir ļoti labs GT saimes turpinājums!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru