Labākie elektroauto zīmoli pamazām iekļūst arī sludinājumu portālā Dalder
Gan Latvijā, gan visā pasaulē joprojām strauji izplatās elektro auto izmantošana. Lai arī šobrīd Latvijā reģistrēti tikai 1205 elektro auto, to skaits salīdzinājumā ar 2019. gadu ir palielinājies par 278 procentiem. Tas ir pamatīgs kāpums zaļākai ikdienai arī
Pirmssērijas Volkswagen ID.5 ražošana jau ir sākta
Elektrisko transportlīdzekļu ražošana uzņem apgriezienus visā pasaulē, un lielākais Volkswagen koncerns sāk aktīvu trešās ID saimes modeļa izlaišanu ar 5. numuru. Jā, laiks lido ļoti ātri, un Volkswagen ID.5 jau ir pirms - ražošanas produkcija, kas tiks
Superauto Corvette C8 ražošana ir apturēta
Leģendārais Corvette C8, kas gaida vairākus gadus, ir pārtraukts. Izrādījās, ka modelis nav labi izstrādāts, kā rezultātā rezerves daļu trūkuma un ražotāja finansiālu problēmu dēļ tika nolemts pārtraukt ražošanu.
Tika izlaista Ford GT Le Mansory pārveidošanas versija
Slavenā tūninga studija Mansory atkal ir pārņēmusi Ford Mustang modifikāciju. Šoreiz par pamatu tika ņemta leģendārā ponikara pēdējā paaudze, kas jau ir diezgan labi izkliedēta Amerikas "zelta" jauniešu rindās. Par visiem jauninājumiem, ar kuriem tekstā var

Posaidona ateljē pabeidza Mercedes-AMG S 63

0 1319

Eiropā labi pazīstamā tūninga studija Posaidon uzsāka superauto Mercedes-AMG S 63 modernizāciju, kā rezultātā modelis sāka spēlēt ar jaunu dizainu un ieguva pilnīgāku tehnisko pildījumu. Par visiem jauninājumiem mēs runāsim tālāk tekstā.

Pirmkārt, es gribētu nekavējoties atzīmēt jaudīgāku motoru, kas ir uzlabota standarta dzinēja versija, kura darbība tika pārtraukta 2020. gada augustā. Rezultātā mikroshēmu regulēšanai un turbokompresora nomaiņai izdevās palielināt jaudu līdz 940 ZS. un 1280 ņūtonmetru griezes momentu!


Motora modernizācijas programma tika uzrakstīta ar rokām, neiesaistot trešo personu speciālistus. Tā rezultātā bija iespējams uzlabot visus motora parametrus, ieskaitot gaisa filtra līmeni, kā arī cilindru bloka darbību.


Turklāt viņi strādāja pie modeļa dizaina, kā rezultātā korpuss saņēma sportiskākas un agresīvākas formas, jaunu LED optiku un izcilus 22 collu riteņus.

Modelis tiks pārdots līdz 2021. gada vasaras sākumam, taču nekas nav zināms par tā izmaksām. Ir skaidrs, ka automašīna tiks izlaista ierobežotā tirāžā, tostarp dzinēju trūkuma dēļ, kurus Mercedes-Benz vairs neražo.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru