Genesis G90 tiek laists tirgū
Jaunais Genesis G90 sedans ienāk tirgū pēc nelielas klusēšanas. Genesis šobrīd aktīvi strādā pie elektromobiļu ieviešanas modeļu līnijā, tāpēc visa uzmanība tiek pievērsta šai jomai. Tomēr ir paredzēts, ka joprojām iznāks jauni produkti, un tāpēc tie atbilst
Pirmssērijas Volkswagen ID.5 ražošana jau ir sākta
Elektrisko transportlīdzekļu ražošana uzņem apgriezienus visā pasaulē, un lielākais Volkswagen koncerns sāk aktīvu trešās ID saimes modeļa izlaišanu ar 5. numuru. Jā, laiks lido ļoti ātri, un Volkswagen ID.5 jau ir pirms - ražošanas produkcija, kas tiks
Denali 3S - mājīgs kemperis ar visām ceļotāju vajadzībām
Džess un Anka Kolinsvorti ir jauns precēts pāris un nepilna laika dibinātāji Rugged Mountain Custom RV — nelielam uzņēmumam, kas ražo ērtus, kompaktus un mājīgus kemperus.
Nākotnes automašīnas, automašīnu foto
Ir daudz transporta uzņēmumu ar lielu vieglo un kravas automašīnu arsenālu.

Posaidona ateljē pabeidza Mercedes-AMG S 63

0 11 095

Eiropā labi pazīstamā tūninga studija Posaidon uzsāka superauto Mercedes-AMG S 63 modernizāciju, kā rezultātā modelis sāka spēlēt ar jaunu dizainu un ieguva pilnīgāku tehnisko pildījumu. Par visiem jauninājumiem mēs runāsim tālāk tekstā.

Pirmkārt, es gribētu nekavējoties atzīmēt jaudīgāku motoru, kas ir uzlabota standarta dzinēja versija, kura darbība tika pārtraukta 2020. gada augustā. Rezultātā mikroshēmu regulēšanai un turbokompresora nomaiņai izdevās palielināt jaudu līdz 940 ZS. un 1280 ņūtonmetru griezes momentu!


Motora modernizācijas programma tika uzrakstīta ar rokām, neiesaistot trešo personu speciālistus. Tā rezultātā bija iespējams uzlabot visus motora parametrus, ieskaitot gaisa filtra līmeni, kā arī cilindru bloka darbību.


Turklāt viņi strādāja pie modeļa dizaina, kā rezultātā korpuss saņēma sportiskākas un agresīvākas formas, jaunu LED optiku un izcilus 22 collu riteņus.

Modelis tiks pārdots līdz 2021. gada vasaras sākumam, taču nekas nav zināms par tā izmaksām. Ir skaidrs, ka automašīna tiks izlaista ierobežotā tirāžā, tostarp dzinēju trūkuma dēļ, kurus Mercedes-Benz vairs neražo.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru