Jaunais Mitsubishi Outlander ierodas 2022. gadā
Mitsubishi ir oficiāli paziņojis, ka nākamā gada pārdošanā būs jaunā Outlander krosovera paaudze. Uzņēmums plāno ieviest vairākus jauninājumus, kas palielinās modeļa popularitāti. Tālāk mēs jums pastāstīsim par gaidāmā Outlander tehniskajām īpašībām.
Nissan Qashqai saņēma jaunu platformu
Nissan cieši uzrauga savu sastāvu un regulāri atjaunina savus vadošos transportlīdzekļus. Uzņēmuma ikoniskais krosovers Nissan Qashqai nesen saņēma plašu atjauninājumu, kas ietver izmaiņas platformā.
Superauto Lamborghini Countach ir gandrīz gatavs
Pasūtījumu nesošā kompānija Lamborghini ne reizi vien ir izcēlusies ar izcilām sporta kupejām, kas noteica vektoru nozares attīstībai un dažus gadus pēc iznākšanas kļuva par īsta kulta priekšmetu. Šajā ziņā mēs tikai runāsim par vienu no šīm automašīnām,
Roush stiprina slaveno Ford Mustang
Rouss pirmo reizi izstrādā Ford Mustang, taču pieredzējušo skaņotāju rezultāti ir izrādījušies ārkārtīgi veiksmīgi. Padziļinātas automašīnas modernizācijas rezultātā bija iespējams izgatavot īstu mākslas darbu, kas ierobežotā tirāžā tiks izlaists jau 2021.

Genesis G90 tiek laists tirgū

0 1100
Jaunais Genesis G90 sedans ienāk tirgū pēc nelielas klusēšanas. Genesis šobrīd aktīvi strādā pie elektromobiļu ieviešanas modeļu līnijā, tāpēc visa uzmanība tiek pievērsta šai jomai. Tomēr ir paredzēts, ka joprojām iznāks jauni produkti, un tāpēc tie atbilst labam G90 benzīna sedanam, kas pieder pie premium klases.
Protams, šis modelis nav no nulles veidots auto, bet gan tikai oriģināla turpinājums, kas sērijā tika izlaists 2018. gadā. Tikmēr dizaineri un dizaineri pie jaunuma ir pamatīgi strādājuši, pievienojot veselu kaudzi jaunu modernu iespēju, kā arī uzvelkot auto izskatu un tehniskos datus.

Zem mūsu izskatīgā vīrieša pārsega atrodas jaudīgs V8 dzinējs ar 413 ZS. un 505 ņūtonmetru griezes moments. Šis ir pilnīgi jauns dzinējs, kas iepriekš nav parādījies dzinēju rindā. Pārējie dzinēji palika nemainīgi, tāpēc to sarakstu izlaidīsim. Tikmēr auto ir ieguvis visu riteņu piedziņu, kas, redz, ir ļoti patīkami.
Modeļa pārdošanas sākums paredzēts nākamā mēneša sākumā. Tomēr jūs varat iepriekš pasūtīt tieši tagad. Tiem, kas nolemj iepriekš pasūtīt automašīnu, pienākas laba atlaide, kas gan ir aktuāla tikai oficiālajiem tirdzniecības centriem, kas atrodas ASV.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru