Superauto Lamborghini Countach ir gandrīz gatavs
Pasūtījumu nesošā kompānija Lamborghini ne reizi vien ir izcēlusies ar izcilām sporta kupejām, kas noteica vektoru nozares attīstībai un dažus gadus pēc iznākšanas kļuva par īsta kulta priekšmetu. Šajā ziņā mēs tikai runāsim par vienu no šīm automašīnām,
Polestar 1 gatavojas iekļūt sērijā
Zviedru superauto Polestar 1 beidzot ir gatavs masveida ražošanai. Epopeja ar šo automašīnu ilga astoņus ilgus gadus, kad Polestar zīmols iepazīstināja sabiedrību ar sava jaunā auto koncepciju. Un tagad pēc tik ilga laika automašīna beidzot ir gatava kāpt uz
Mack MD Electric - moderna elektriskā amerikāņu kravas automašīna
2023. gadā retais būs pārsteigts par elektromobiļiem, bet vidējas slodzes kravas automašīna ar elektromotoru ir pilnīgi iespējama. Uzņēmums Mack auto prezentēja īstu MD Electric elektrisko kravas automašīnu ar pazīstamo klasiskā amerikāņu traktora dizainu.
Hibrīda Honda HR-V e: HEV tiek pārdots
Vēl viens hibrīdkrosovers ienāk Eiropas un Japānas tirgū. Mēs runājam par Honda HR-V e: HEV modeli, kas izgatavots subkompaktā virsbūvē un kuram ir vairākas interesantas tehniskas inovācijas. Tomēr viss kārtībā.

Genesis G90 tiek laists tirgū

0 1312
Jaunais Genesis G90 sedans ienāk tirgū pēc nelielas klusēšanas. Genesis šobrīd aktīvi strādā pie elektromobiļu ieviešanas modeļu līnijā, tāpēc visa uzmanība tiek pievērsta šai jomai. Tomēr ir paredzēts, ka joprojām iznāks jauni produkti, un tāpēc tie atbilst labam G90 benzīna sedanam, kas pieder pie premium klases.
Protams, šis modelis nav no nulles veidots auto, bet gan tikai oriģināla turpinājums, kas sērijā tika izlaists 2018. gadā. Tikmēr dizaineri un dizaineri pie jaunuma ir pamatīgi strādājuši, pievienojot veselu kaudzi jaunu modernu iespēju, kā arī uzvelkot auto izskatu un tehniskos datus.

Zem mūsu izskatīgā vīrieša pārsega atrodas jaudīgs V8 dzinējs ar 413 ZS. un 505 ņūtonmetru griezes moments. Šis ir pilnīgi jauns dzinējs, kas iepriekš nav parādījies dzinēju rindā. Pārējie dzinēji palika nemainīgi, tāpēc to sarakstu izlaidīsim. Tikmēr auto ir ieguvis visu riteņu piedziņu, kas, redz, ir ļoti patīkami.
Modeļa pārdošanas sākums paredzēts nākamā mēneša sākumā. Tomēr jūs varat iepriekš pasūtīt tieši tagad. Tiem, kas nolemj iepriekš pasūtīt automašīnu, pienākas laba atlaide, kas gan ir aktuāla tikai oficiālajiem tirdzniecības centriem, kas atrodas ASV.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru