Kāpēc mācīties autoskolā TAGAD ir pats labākais laiks?
Līdz ar koronavīrusu tika aizvērtas daudzas durvis, un vienlaikus tas uzņēmējiem gribot negribot lika kļūt radošākiem un meklēt jaunus veidus, kā nodrošināt pakalpojumu sniegšanu. Autoskolu sektorā kā risinājums tika piedāvāta apmācība tiešsaistē. Tas
Mazda CX-9 ir gatava sākt tirdzniecību Eiropā
Mazda ir atklājusi ilgi gaidīto krosoveru, kas tirdzniecībā nonāks šopavasar. Mazda CX-9 lepojas ar svaigu dizainu, modernu tehnisko aprīkojumu un elegantu interjeru. Pirmā krosoveru partija parādīsies Eiropā līdz marta beigām, tāpēc iepriekšēja pasūtīšana
Atelier Novitec ir uzlabojis Ferrari 812 GTS
Vācijas tūninga studija Novitec strādājusi pie Ferrari 812 GTS sporta automašīnas. Modernizācijas rezultātā bija iespējams ievērojami sūknēt sporta automašīnas jaudu, kā arī uzlabot tās ārējos datus. Pilns jauninājumu saraksts ir tālāk tekstā.
Mack MD Electric - moderna elektriskā amerikāņu kravas automašīna
2023. gadā retais būs pārsteigts par elektromobiļiem, bet vidējas slodzes kravas automašīna ar elektromotoru ir pilnīgi iespējama. Uzņēmums Mack auto prezentēja īstu MD Electric elektrisko kravas automašīnu ar pazīstamo klasiskā amerikāņu traktora dizainu.

Nissan Qashqai saņēma jaunu platformu

0 11 319

Nissan cieši uzrauga savu sastāvu un regulāri atjaunina savus vadošos transportlīdzekļus. Uzņēmuma ikoniskais krosovers Nissan Qashqai nesen saņēma plašu atjauninājumu, kas ietver izmaiņas platformā.

Tagad kā "grozs" tiek izmantota moderna platforma CMF-C, kurai ir moduļu dizains un kas atšķiras ar plašām iespējām. Platformā jo īpaši tiek izmantotas jaunas metināšanas un presēšanas tehnoloģijas, kas ļauj izmantot vieglākus materiālus nesošo un virsbūves konstrukciju ražošanā.


Piemēram, automašīnas priekšējās durvis, pārsegs un spārni tagad ir izgatavoti no viegla un izturīga alumīnija, kas ievērojami samazina visa transportlīdzekļa kopējo svaru. Neskatoties uz vieglo metālu izmantošanu, ķermeņa kopējā stingrība, tāpat kā vērpes koeficients, palielinājās par 41 procentiem.

Papildus jaunajai platformai Nissan Qashqai lepojas ar atjauninātu multimediju sistēmu, ērtāku interjeru, pārveidotu dizainu un daudzām citām inovācijām. Kopumā krosovera trešā paaudze nav zaudējusi seju, piedāvājot pircējiem daudzas iespējas un ērtības.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru