Tika izlaista Ford GT Le Mansory pārveidošanas versija
Slavenā tūninga studija Mansory atkal ir pārņēmusi Ford Mustang modifikāciju. Šoreiz par pamatu tika ņemta leģendārā ponikara pēdējā paaudze, kas jau ir diezgan labi izkliedēta Amerikas "zelta" jauniešu rindās. Par visiem jauninājumiem, ar kuriem tekstā var
Nissan Qashqai saņēma jaunu platformu
Nissan cieši uzrauga savu sastāvu un regulāri atjaunina savus vadošos transportlīdzekļus. Uzņēmuma ikoniskais krosovers Nissan Qashqai nesen saņēma plašu atjauninājumu, kas ietver izmaiņas platformā.
Superauto Corvette C8 ražošana ir apturēta
Leģendārais Corvette C8, kas gaida vairākus gadus, ir pārtraukts. Izrādījās, ka modelis nav labi izstrādāts, kā rezultātā rezerves daļu trūkuma un ražotāja finansiālu problēmu dēļ tika nolemts pārtraukt ražošanu.
Supercar Porsche 911 GT3 saņēma atjauninājumu
Porsche ir saviļņots par savu galveno ideju - Porsche 911 un regulāri atjaunina automašīnu saviem faniem. Nesen šī superauto saņēma vēl vienu modifikāciju, kā rezultātā tika atjaunināts modeļa dzinējs, kā arī cits tehniskais aprīkojums.

Mazda CX-9 ir gatava sākt tirdzniecību Eiropā

0 1328

Mazda ir atklājusi ilgi gaidīto krosoveru, kas tirdzniecībā nonāks šopavasar. Mazda CX-9 lepojas ar svaigu dizainu, modernu tehnisko aprīkojumu un elegantu interjeru. Pirmā krosoveru partija parādīsies Eiropā līdz marta beigām, tāpēc iepriekšēja pasūtīšana jau ir atvērta!

Jauns 231 ZS dzinējs tiek izmantots kā spēka agregāts. un 420 ņūtonmetru griezes momentu. Šajā gadījumā motors darbojas ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas vienlaikus var pārraidīt griezes momentu gan uz priekšējiem riteņiem, gan uz abām asīm. Pārskatot pieejamos transportlīdzekļa aprīkojuma līmeņus, var izvēlēties pilnpiedziņu.


Turklāt jāatzīmē krosovera lieliskais izskats, kas priecē acis ar formu žēlastību un gludām līnijām. Var redzēt, ka Mazda dizaineri darīja visu iespējamo un bez prāta nekopēja veikalā esošo kolēģu izstrādājumus. Kopumā automašīna izskatās moderna un diezgan svaiga.

Būs pieejami četri apdares līmeņi: Active, Supreme, Exclusive un Executive. Katrai no tām ir savs iespēju kopums, tomēr pat pamatversijā krosoveram ir pilns nepieciešamo funkciju kopums, piemēram, adaptīvā klimata kontrole un visu sēdekļu un spoguļu apsilde.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru