Citroen C3 Aircross pārveidošana pieejama Eiropā
Visai labajam krosoveram Citroen C3 Aircross nākamās pārstilēšanas laikā ir veikts sejas uzlabojums. Modelis saņēma jaunus ķermeņa elementus un agresīvākas kontūras. Protams, dizaina novērtēšana ir gaumes jautājums, taču, pēc mūsu pazemīgā domām, kosmētiskās
Mack MD Electric - moderna elektriskā amerikāņu kravas automašīna
2023. gadā retais būs pārsteigts par elektromobiļiem, bet vidējas slodzes kravas automašīna ar elektromotoru ir pilnīgi iespējama. Uzņēmums Mack auto prezentēja īstu MD Electric elektrisko kravas automašīnu ar pazīstamo klasiskā amerikāņu traktora dizainu.
Skoda Slavia demonstrē budžeta sedana priekšrocības
Skoda ļoti labi pārzina savu tirgus nišu un turpina cept lētus sedanus un krosoverus kā karstmaizes. Čehijas ražotāja automašīnas ir pieprasītas ne tikai jaunattīstības valstīs, bet arī dzimtajā Eiropā, kur ir arī pietiekami daudz ekonomisku un praktisku
Mūsdienīgas automašīnas apkope: pašdiagnostika
Mūsdienās vadošo autoražotāju ražotie transportlīdzekļi ir aprīkoti ar sarežģītām elektriskām sistēmām. Šie mezgli pilnībā kontrolē transportlīdzekļa vadāmības, komforta un drošības funkcijas.

Mazda CX-9 ir gatava sākt tirdzniecību Eiropā

0 11 397

Mazda ir atklājusi ilgi gaidīto krosoveru, kas tirdzniecībā nonāks šopavasar. Mazda CX-9 lepojas ar svaigu dizainu, modernu tehnisko aprīkojumu un elegantu interjeru. Pirmā krosoveru partija parādīsies Eiropā līdz marta beigām, tāpēc iepriekšēja pasūtīšana jau ir atvērta!

Jauns 231 ZS dzinējs tiek izmantots kā spēka agregāts. un 420 ņūtonmetru griezes momentu. Šajā gadījumā motors darbojas ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas vienlaikus var pārraidīt griezes momentu gan uz priekšējiem riteņiem, gan uz abām asīm. Pārskatot pieejamos transportlīdzekļa aprīkojuma līmeņus, var izvēlēties pilnpiedziņu.


Turklāt jāatzīmē krosovera lieliskais izskats, kas priecē acis ar formu žēlastību un gludām līnijām. Var redzēt, ka Mazda dizaineri darīja visu iespējamo un bez prāta nekopēja veikalā esošo kolēģu izstrādājumus. Kopumā automašīna izskatās moderna un diezgan svaiga.

Būs pieejami četri apdares līmeņi: Active, Supreme, Exclusive un Executive. Katrai no tām ir savs iespēju kopums, tomēr pat pamatversijā krosoveram ir pilns nepieciešamo funkciju kopums, piemēram, adaptīvā klimata kontrole un visu sēdekļu un spoguļu apsilde.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru