Nissan Qashqai saņēma jaunu platformu
Nissan cieši uzrauga savu sastāvu un regulāri atjaunina savus vadošos transportlīdzekļus. Uzņēmuma ikoniskais krosovers Nissan Qashqai nesen saņēma plašu atjauninājumu, kas ietver izmaiņas platformā.
Atelier Inkas iepazīstināja ar pirmo bruņoto BMW X7 M50i
Slavenā Inkas studija, kas specializējas izpildvaras automašīnu bruņotās versijās, pārņēma krosoveru BMW X7 M50i, kurš saņēma necaurlaidīgu virsbūvi un daudzus uzlabojumus.
Posaidona ateljē pabeidza Mercedes-AMG S 63
Eiropā labi pazīstamā tūninga studija Posaidon uzsāka superauto Mercedes-AMG S 63 modernizāciju, kā rezultātā modelis sāka spēlēt ar jaunu dizainu un ieguva pilnīgāku tehnisko pildījumu. Par visiem jauninājumiem mēs runāsim tālāk tekstā.
Mazda CX-9 ir gatava sākt tirdzniecību Eiropā
Mazda ir atklājusi ilgi gaidīto krosoveru, kas tirdzniecībā nonāks šopavasar. Mazda CX-9 lepojas ar svaigu dizainu, modernu tehnisko aprīkojumu un elegantu interjeru. Pirmā krosoveru partija parādīsies Eiropā līdz marta beigām, tāpēc iepriekšēja pasūtīšana

Nākotnes automašīnas, automašīnu foto

0 1208

Ir daudz transporta uzņēmumu ar lielu vieglo un kravas automašīnu arsenālu.

Ja jums ir nepieciešama būvniecības vai lauksaimniecības tehnika uz noteiktu laiku, tad šis pakalpojums ir tas, kas jums nepieciešams. Varat arī iznomāt kravas vilcējus un puspiekabes, lai organizētu kravu pārvadājumus.

Jāatzīmē, ka jūs varat viegli iznomāt automašīnu personīgai lietošanai, ko nevar teikt par sabiedrisko transportu. Tas ir, nomas punktos jūs nevarēsiet iznomāt autobusu vai mikroautobusu Fakts ir tāds, ka vieglā transportlīdzekļa vadītājam ir jābūt noteiktām prasmēm, pieredzei un tiesību kategorijai. Braucot ar šādu auto un pārvadājot cilvēku grupas esi atbildīgs pēc valsts likumiem.Protams,ja kādu laiku vajag izmantot autobusa aprīkojumu,var to iznomāt,bet ar kvalificētu šoferi. Ne visi, bet daudzi transporta uzņēmumi sniedz šādu iespēju.Cena, ko varat par to maksāt, ir atkarīga no daudziem faktoriem.

Tas ietver maršruta garumu, darbības laiku un daudz ko citu.. Nomas pakalpojuma priekšrocība ir tāda, ka uzņēmums apņemas nodrošināt jums nepieciešamo automašīnu pilnā darba kārtībā, kā arī tas, ka jums nav jārisina problēmas ar glabāšanas vietu tik ilgi, cik mazām automašīnām Slēdzot līgumu ar auto nomas kompāniju, jānorāda kāda informācija, uz kuras pamata tiks aprēķināta pašizmaksa Norādiet izbraukšanas/ierašanās datumu un laiku, numuru pasažieri, bagāžas vienību skaits un tilpums. Sīki jāapraksta visas pieturvietas, kas jāveic ceļojuma laikā. Ja runa ir par pasažieru pārvadāšanu pilsētas robežās, tad ir jānorāda precīzs maršruts Jebkuru vieglo automašīnu, pat kravas automašīnu, pat sabiedrisko, vēlams īrēt tikai tad, ja tā ir īslaicīga nepieciešamība. Organizējot regulārus pasažieru vai kravu pārvadājumus, izdevīgāk ir iegādāties autobusu. Pārdodam plašu jaunas un lietotas tehnikas klāstu.

Internetā vai auto tirgū var iegādāties kvalitatīvu kravas vilcēju, autobusu, mikroautobusu, piekabi, puspiekabi un citu transportlīdzekli, bieži gadās, ka ar to tirdzniecību nodarbojas arī tie uzņēmumi, kas nomā automašīnas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru