Denali 3S - mājīgs kemperis ar visām ceļotāju vajadzībām
Džess un Anka Kolinsvorti ir jauns precēts pāris un nepilna laika dibinātāji Rugged Mountain Custom RV — nelielam uzņēmumam, kas ražo ērtus, kompaktus un mājīgus kemperus.
Galvenais kritērijs ir ātri izsaukt evakuatoru
Neviens autobraucējs nav apdrošināts pret neparedzētām problēmām ar viņa vadīto transportlīdzekli, kas parasti notiek visnepiemērotākajā brīdī.
Labākie elektroauto zīmoli pamazām iekļūst arī sludinājumu portālā Dalder
Gan Latvijā, gan visā pasaulē joprojām strauji izplatās elektro auto izmantošana. Lai arī šobrīd Latvijā reģistrēti tikai 1205 elektro auto, to skaits salīdzinājumā ar 2019. gadu ir palielinājies par 278 procentiem. Tas ir pamatīgs kāpums zaļākai ikdienai arī
Audi e-tron GT būs pirmais elektriskais RS automobilis
Audi automašīnu RS versijas jau sen ir ieņēmušas stabilu vietu superauto fanu sirdīs. Viņi novērtē vācu autoražotāja kvalitāti un ārkārtīgi veiksmīgos risinājumus gan modeļu dizaina, gan tehniskā aprīkojuma ziņā. Nesen kļuva zināms, ka Audi e-tron GT būs

Citroen C3 Aircross pārveidošana pieejama Eiropā

0 11 361

Visai labajam krosoveram Citroen C3 Aircross nākamās pārstilēšanas laikā ir veikts sejas uzlabojums. Modelis saņēma jaunus ķermeņa elementus un agresīvākas kontūras. Protams, dizaina novērtēšana ir gaumes jautājums, taču, pēc mūsu pazemīgā domām, kosmētiskās izmaiņas nāca par labu SUV.

Šis krosovers ļoti labi sāka tirdzniecību Francijā un Vācijā, tāpēc modelis jau vairākkārt tika pakļauts modifikācijām un pieejamo apdares līmeņu pārskatīšanai. Pašreizējais pārveidojums ietekmē tikai automašīnas ārpusi un interjeru, pilnībā ignorējot visus tehniskos parametrus, kas palikuši nemainīgi.


Ārēji automašīnas seja izrādījās masīvāka un agresīvāka. Ietekmē pagarinātā radiatora režģis, kā arī jaunais optikas dizains, kas, protams, atgādina iepriekšējo versiju, bet izskatās daudz interesantāk. Turklāt automašīna lepojas ar interesantiem vieglmetāla diskiem un jaunām virsbūves krāsas iespējām.

Salonā mainīts akseleratora rokturis, pedāļi un gaisa ieplūdes atveres. Viņi arī nedaudz uzlaboja multimediju sistēmu un velk sēdekļus citā krāsā. Tas viss izskatās diezgan labi, lai gan patiesībā izmaiņu nav tik daudz!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru