Atelier Inkas iepazīstināja ar pirmo bruņoto BMW X7 M50i
Slavenā Inkas studija, kas specializējas izpildvaras automašīnu bruņotās versijās, pārņēma krosoveru BMW X7 M50i, kurš saņēma necaurlaidīgu virsbūvi un daudzus uzlabojumus.
Posaidona ateljē pabeidza Mercedes-AMG S 63
Eiropā labi pazīstamā tūninga studija Posaidon uzsāka superauto Mercedes-AMG S 63 modernizāciju, kā rezultātā modelis sāka spēlēt ar jaunu dizainu un ieguva pilnīgāku tehnisko pildījumu. Par visiem jauninājumiem mēs runāsim tālāk tekstā.
Supercar Porsche 911 GT3 saņēma atjauninājumu
Porsche ir saviļņots par savu galveno ideju - Porsche 911 un regulāri atjaunina automašīnu saviem faniem. Nesen šī superauto saņēma vēl vienu modifikāciju, kā rezultātā tika atjaunināts modeļa dzinējs, kā arī cits tehniskais aprīkojums.
Pirmssērijas Volkswagen ID.5 ražošana jau ir sākta
Elektrisko transportlīdzekļu ražošana uzņem apgriezienus visā pasaulē, un lielākais Volkswagen koncerns sāk aktīvu trešās ID saimes modeļa izlaišanu ar 5. numuru. Jā, laiks lido ļoti ātri, un Volkswagen ID.5 jau ir pirms - ražošanas produkcija, kas tiks

Opel Combo-e iznāca pasažieru versijā

0 1292

Elektriskais mikroautobuss no Opel pagājušajā gadā veiksmīgi palaists tirgū un jau ir ievērojams pieprasījums mazo uzņēmumu un mājsaimniecību vidū Vecajā pasaulē. Tagad klientiem būs pieejama jauna automašīnas versija, proti, šī gada pavasarī nopērkamā Opel Combo-e pasažieru versija.

Pats pasažieru mikroautobuss nebūt nav jauns, tāpēc pie tā sīkāk neaizkavēsimies. Furgona sānos ir tipiskas bīdāmās durvis, kuru iekšpusē ir divas sēdekļu rindas, neskaitot vadītāja vietu. Tajā pašā laikā visiem pasažieriem ir pietiekami daudz vietas, jo furgona izmēri ļauj ērti ievietot sešus pieaugušos automašīnas iekšienē.


Šī versija tiks aprīkota ar vienu elektromotoru ar 136 Zs jaudu. Tiks izmantota arī standarta 50 kWh baterija, kas nodrošina transportlīdzekli ar 280 km WLTP ciklu.

Patīkami ir tas, ka salonā ir multimediju sistēma, apsildāmi visi sēdekļi un daudzas citas funkcijas, tostarp adaptīvā klimata kontrole. Neskatoties uz šī modeļa komerciālo virzienu, vācieši centās padarīt furgonu pēc iespējas patīkamāku un ērtāku!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru