Citroen C3 Aircross pārveidošana pieejama Eiropā
Visai labajam krosoveram Citroen C3 Aircross nākamās pārstilēšanas laikā ir veikts sejas uzlabojums. Modelis saņēma jaunus ķermeņa elementus un agresīvākas kontūras. Protams, dizaina novērtēšana ir gaumes jautājums, taču, pēc mūsu pazemīgā domām, kosmētiskās
Jauns trešās paaudzes Mitsubishi Outlander
Jaunais Mitsubishi Outlander gabarītu ziņā praktiski kopē iepriekšējo modeli, taču priekšlaicīgi nesola, jo līdzības ar to arī beidzas. Auto ir uzbūvēts uz jaunas platformas, kas izstrādāta gan tradicionālajam dzinējam, gan hibrīdinstalācijai. Mūsu valstī
Volkswagen un Microsoft strādā pie sava bezpilota projekta
Vācu autoražotājs Volkswagen sadarbībā ar amerikāņu programmatūras ražotāju Microsoft strādā pie īpašas platformas bezpilota transportlīdzekļiem. Sistēma tika nosaukta par automatizēto braukšanas platformu (ADP), un tā veiks vairākas funkcijas, kas tuvākajā
Atelier Inkas iepazīstināja ar pirmo bruņoto BMW X7 M50i
Slavenā Inkas studija, kas specializējas izpildvaras automašīnu bruņotās versijās, pārņēma krosoveru BMW X7 M50i, kurš saņēma necaurlaidīgu virsbūvi un daudzus uzlabojumus.

Atelier Novitec ir uzlabojis Ferrari 812 GTS

0 11 300

Vācijas tūninga studija Novitec strādājusi pie Ferrari 812 GTS sporta automašīnas. Modernizācijas rezultātā bija iespējams ievērojami sūknēt sporta automašīnas jaudu, kā arī uzlabot tās ārējos datus. Pilns jauninājumu saraksts ir tālāk tekstā.

Sāksim ar dizainu, kas tagad izskatās sportiskāks un futūristiskāks. Ateljē darbinieki izmantoja oglekļa šķiedru kā materiālu ķermeņa daļu ražošanai. Ar tās palīdzību tika izgatavotas jaunas sliekšņi, ventilācijas uzlikas, atpakaļskata spoguļu korpusi, gaisa ieplūdes ietvari un spoileris.


Būtiski tika sūknēts arī modeļa dzinējs. Standarta V12 tika sasniegts iespaidīgs 800 ZS. pie 718 ņūtonmetru griezes momenta. Šādu impulsu lielā mērā veicināja mikroshēmu regulēšana, kuras programmatūra tika rakstīta Vācijas studijā neatkarīgi, neiesaistot trešo personu speciālistus.

Turklāt tika uzstādīta jauna izplūdes sistēma, uzlabota balstiekārta, kā arī uzlabota automašīnas dinamiskā veiktspēja. Pārmaiņas ir arī salonā, kas kļuvis nedaudz sportiskāks un ērtāks. Automašīna tiks pārdota šogad.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru