Superauto Corvette C8 ražošana ir apturēta
Leģendārais Corvette C8, kas gaida vairākus gadus, ir pārtraukts. Izrādījās, ka modelis nav labi izstrādāts, kā rezultātā rezerves daļu trūkuma un ražotāja finansiālu problēmu dēļ tika nolemts pārtraukt ražošanu.
Volkswagen un Microsoft strādā pie sava bezpilota projekta
Vācu autoražotājs Volkswagen sadarbībā ar amerikāņu programmatūras ražotāju Microsoft strādā pie īpašas platformas bezpilota transportlīdzekļiem. Sistēma tika nosaukta par automatizēto braukšanas platformu (ADP), un tā veiks vairākas funkcijas, kas tuvākajā
Renault Express furgons tika palaists vecajā pasaulē
Vēl viens mazs un kompakts komerciālais furgons nonāca pārdošanā Eiropā. Mēs runājam par Renault Express modeli, kas ir lēta iespēja maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams neliels piegādes pakalpojums pilsētā. Pēc izstrādātāju domām, mašīna lieliski tiks galā
Polestar 1 gatavojas iekļūt sērijā
Zviedru superauto Polestar 1 beidzot ir gatavs masveida ražošanai. Epopeja ar šo automašīnu ilga astoņus ilgus gadus, kad Polestar zīmols iepazīstināja sabiedrību ar sava jaunā auto koncepciju. Un tagad pēc tik ilga laika automašīna beidzot ir gatava kāpt uz

Tika izlaista jaunā Skoda Enyaq iV versija

0 1302

Čehijas uzņēmums Skoda ar apskaužamu regularitāti piedāvā jaunu automašīnu versijas, iepriecinot pircējus ar jauniem aprīkojuma līmeņiem un iespējām. Šoreiz čehi ir atjauninājuši savu vadošo krosoveru Skoda Enyaq iV. Starp pieejamajiem aprīkojuma līmeņiem ir parādījusies SportLine versija, kas daudz izmaina automašīnas dizainu un aprīkojumu.

Vissvarīgākais jauninājums ir jaunais 256 ZS elektromotors. un 410 ņūtonmetru griezes momentu. Ar šādu motoru automašīna nepārprotami papildinās veiklību un varēs lepoties ar ātrāku paātrinājuma dinamiku. Bet akumulators palika nemainīgs. Tā joprojām ir 82 kilovatu vienība, kas ļauj WLTP ciklā nobraukt 480 kilometrus.

 

Vizuālie jauninājumi ietver jaunu LED optiku, graciozas formas vieglmetāla diskus, sportisku virsbūves komplektu un unikālu dažu virsbūves elementu štancēšanu. Tas viss kopā atsvaidzina krosovera izskatu, piešķirot tam īpašu šiku.

Izmaiņas ir arī salonā, kur multimediju sistēma tika veiksmīgi atjaunināta, piešķirot tai skārienekrāna ekrānu ar lielāku diagonāli. Turklāt digitālā instrumentu kopa ir pārveidota, kļūstot izteikti sportiska. Mēs arī pievienojām sēdekļu rotājumus un dažas jaukas mazas lietas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru