Mūsdienīgas automašīnas apkope: pašdiagnostika
Mūsdienās vadošo autoražotāju ražotie transportlīdzekļi ir aprīkoti ar sarežģītām elektriskām sistēmām. Šie mezgli pilnībā kontrolē transportlīdzekļa vadāmības, komforta un drošības funkcijas.
Opel Combo-e iznāca pasažieru versijā
Elektriskais mikroautobuss no Opel pagājušajā gadā veiksmīgi palaists tirgū un jau ir ievērojams pieprasījums mazo uzņēmumu un mājsaimniecību vidū Vecajā pasaulē. Tagad klientiem būs pieejama jauna automašīnas versija, proti, šī gada pavasarī nopērkamā Opel
Audi RS Q e-tron dosies uz Dakaru
Audi ir bagāta vēsture ar lieliskiem sporta sasniegumiem. Nesen kompānijas dizaina nodaļa prezentēja jaunu rallija auto, kam savā ziņā būtu jāatkārto slavenā Audi Quattro panākumi Dakārā. Tomēr šoreiz runa ir par pilnībā elektrisko Audi RS Q e-tron.
Superauto Corvette C8 ražošana ir apturēta
Leģendārais Corvette C8, kas gaida vairākus gadus, ir pārtraukts. Izrādījās, ka modelis nav labi izstrādāts, kā rezultātā rezerves daļu trūkuma un ražotāja finansiālu problēmu dēļ tika nolemts pārtraukt ražošanu.

Favorīti bez piecu minūšu uzvarētājiem

0 1156
125cc klasē galvenās sacensības bija par sudrabu un bronzu. Galu galā čempions tika noskaidrots pirms termiņa - par to kļuva Andrejs Burenko.

Viņa prombūtnē galvenais favorīts bija baltkrievs Jevgeņijs Tiļetskis. Pirmajā braucienā viņš piedzīvoja kritienu, tomēr spēja izlauzties vadībā un abos braucienos apsteigt sāncenšus. Rezultātā Tiletsky ieņēma otro vietu čempionātā, bet Vladimirs Tarasovs ieņēma trešo vietu. Atklātajā klasē tradicionāli interesanta ir Romāna Morozova sāncensība ar brāļiem Paščinskiem. Tomēr pat kvalifikācijas braucienā Morozovs guva savainojumu un izstājās no cīņas. Kopvērtējumā tas neko daudz nemainīja – Aleksandram Paščinskim čempionāta zelta labad pietika, lai tiktu pat ceturtajā vietā. Viņš finišēja otrais un tagad var izmantot Tenerifes īpašuma pakalpojumus. Un spēcīgākais pirmajā braucienā bija viņa brālis Nikolajs. Nikolajs Paščinskis saņēma sudrabu, bet Andrejs Kričfalušijs, kurš posmā pat neiekļuva labāko trijniekā, tika pie visa čempionāta bronzas. Tieši tāpat - starp Aleksandru, Nikolaju Paščinski un Andreju Kričfaluši - tika sadalītas vispārējā goda pjedestāla vietas absolūtajā klasē. Līdz ar to katrai no tām ir divas līdzvērtīgas medaļas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru