Ķīnas tirgum paredzētais Volkswagen Passat tika pārveidots
Volkswagen turpina iepriecināt savus klientus no Vidējās Karalistes, regulāri atjauninot plašo modeļu klāstu. Ķīnā ir ļoti pieprasītas Vācijas rūpniecības automašīnas, tāpēc uzņēmums neskopojas ar atjauninājumu un unikālu automašīnu versiju pārveidošanu šim
Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover
Šodien mēs runāsim par interesantu automašīnu, kas tiks izlaista tikai Japānā. Nissan meitasuzņēmumam Autech Japan ir lieliska autoražotāja reputācija, kas visparastākos modeļus ietina greznā stilā. Tieši no šīs komandas pildspalvas nesen tika izlaists Nissan
Opel Combo-e iznāca pasažieru versijā
Elektriskais mikroautobuss no Opel pagājušajā gadā veiksmīgi palaists tirgū un jau ir ievērojams pieprasījums mazo uzņēmumu un mājsaimniecību vidū Vecajā pasaulē. Tagad klientiem būs pieejama jauna automašīnas versija, proti, šī gada pavasarī nopērkamā Opel
Atelier Inkas iepazīstināja ar pirmo bruņoto BMW X7 M50i
Slavenā Inkas studija, kas specializējas izpildvaras automašīnu bruņotās versijās, pārņēma krosoveru BMW X7 M50i, kurš saņēma necaurlaidīgu virsbūvi un daudzus uzlabojumus.

Kāpēc mācīties autoskolā TAGAD ir pats labākais laiks?

0 1309

Līdz ar koronavīrusu tika aizvērtas daudzas durvis, un vienlaikus tas uzņēmējiem gribot negribot lika kļūt radošākiem un meklēt jaunus veidus, kā nodrošināt pakalpojumu sniegšanu. Autoskolu sektorā kā risinājums tika piedāvāta apmācība tiešsaistē. Tas vienlaikus kļuvis ne vien par veiksmīgu risinājumu krīzes situācijā, bet arī iespēju topošajiem autovadītājiem samazināt kopējās apmācību izmaksas. Tā vietā, lai ierastos klātienē, kas ietver papildus laika patēriņu un ceļa izdevumus, šobrīd teoriju apgūt var tālmācībā no jebkuras vietas pasaulē.

Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mācīties autoskolā šobrīd ir pats labākais laiks. Tas ir viens no veidiem, kā izmantot krīzes nestās priekšrocības savā labā. Vairāk par mācībām autoskolā un to, kas notiek tieši TAGAD, pastāstīsim sadarbībā ar lielāko Latvijas autoskolu Presto, kas ieņem TOP pozīcijas pēc CSDD statistikas eksāmenu rezultātu datiem.

Online rudens veltes un ne tikai

Ražas ziņā mūsu platuma grādos viegli nav klājies pat tik izplatītajam kartupelim - pie stiprām lietavām kartupelis sapuvis, bet lielajā sausumā - izžuvis. Tāpat arī vīnogas nav saudzētas, un ražu sagandējuši gan lapseņu uzbrukumi, gan lietavas. No lauka, kur pagājušajā gadā tika novākta pusotra tonna, šajā sezonā - vien pāris simti kilogramu. Tas kopumā vēlreiz norāda uz klimata pārmaiņām un globālo sasilšanu, un tāpat kā pandēmija, tas reti kuram paslīdējis garām nemanīts.

Online vide ir arī dabai draudzīgs risinājums. Mājiniekiem nav jānogādā kursants līdz autoskolai, kas ļauj samazināt ne vien epidemioloģisko saslimstības risku, bet arī rūpēties par dabu, ierobežojot nevajadzīgu izbraucienu daudzumu un samazinot savu CO2 nospiedumu. Tiesa kas tiesa, Eiropas Zaļais kurss jau nospraudis ambiciozus mērķus, paredzot sasniegt emisiju neitralitāti Eiropā līdz 2050. gadam un līdz tam teju pilnībā pāriet uz dabai draudzīgiem transporta līdzekļiem.

Pandēmija rosinājusi lielākas pārdomas tieši par vides jautājumiem arī Presto autoskolā. Jau no paša dibināšanas sākuma bija domāts par dabai draudzīgu auto izvēli, tomēr izšķirties par elektroauto iegādi kavēja to salīdzinoši dārgā cena. Pagaidām gan nav izbūvēta infrastruktūra, kā arī nepieciešamas atbalsta programmas, lai varētu nopietni skatīties šajā virzienā.

Tomēr ar kaut ko jāsāk, un drīz Presto tiks atvērts savs braukšanas laukums Eksporta ielā 20. Tas ne vien ir vēl 1 veids, kā samazināt autovadītāja apliecības ieguves kopējās izmaksas, bet teorētiski tajā varētu tikt izveidota arī uzlādes bāze. Tas ļautu sniegt savu ieguldījumu uzlādes punktu izveidē. Parasti autoskolu kursantiem jāmaksā par braukšanas laukuma izmantošanu, lai tajā apgūtu figūru izpildi, tomēr autoskolas privātajā laukumā šādas izmaksas atkrīt.

Un lai arī lauksaimniecības nozarē šis gads nav izcēlies ar lielu ražīgumu, par autoskolas attīstību nevar teikt to pašu - pāreja uz online apmācībām un jauni projekti nesuši daudz pozitīvi vērtējamu pārmaiņu.

Online mācību resursi

Lai mācītos attālināti, presto.lv pie līguma noslēgšanas filiāles vietā jāizvēlas “Tālmācība”. Lai nodrošinātu savu dalību nodarbībās, kursanta uzdevums ir parūpēties par tehnisko nodrošinājumu: jābūt pieejamam mikrofonam un kamerai. Tāpat nepieciešams instalēt nodarbību apmeklēšanai paredzētajā ierīcē videoprezentācijas rīku Cisco Webex Meetings.

Apgūstot teoriju, bez CSDD grāmatām arī neiztikt. Presto autoskolas mājaslapā tās pieejamas par izdevīgāku cenu kā grāmatnīcās un tās ērti iespējams pasūtīt online. Tas ir vēl viens veids, kā ietaupīt ne vien naudu, bet arī laiku, kas citādi tiktu veltīts grāmatnīcas apmeklējumam. Pēc katras nodarbības ieteicams pildīt atbilstošus uzdevumus, kas iekļauti grāmatā “CSN tematiskie uzdevumi”. Pēc uzdevumu aizpildes iespējams salīdzināt savus atbilžu variantus ar pareizajiem, tādā veidā pārliecinoties, vai viela izprasta.

Savulaik Presto autoskola lielu uzmanību veltīja digitālo risinājumu pilnveidošanai. Tas ļāvis Presto kļūt par modernāko autoskolu Latvijā, kā arī uzlabojis online teorijas apguves iespējas. Mājaslapā var pildīt CSDD eksāmenam pielīdzinātu testu, kurā tiek dots noteikts laiks uzdevuma aizpildei, kā arī testa noslēgumā parādītas kļūdas. Papildus tam vēl detalizētāk kļūdas iespējams analizēt pildot autoskolas teorijas eksāmenu online. Pēc aizpildes ne vien ar sarkanu atzīmētas kļūdas, bet pie katra jautājuma var iepazīties ar ceļu satiksmes noteikumu punktiem, kas paskaidro, kā dotajā situācijā būtu jārīkojas.

Tostarp nozīmīgs jaunais projekts ir videoapmācība, kam zaļā gaisma dota arī CSDD. Šobrīd Presto pie tās aktīvi strādā, un šis projekts attālinātas apmācības darīs iespējamas arī nākotnē. Tagad tas ir tikai izņēmuma kārtas risinājums, kad visas 11 nodarbības iespējams apgūt attālināti. Nākotnē videoapmācība paredzēta kopā ar klātienes mācībām. B kategorijai, piemēram, būs 8 nodarbības videoapmācībā, bet 3 - klātienē. Būs iespējams arī izvēlēties tradicionālo apmācības modeli tikai ar klātienes nodarbībām. Tomēr līdz ar to būs arī noteikta cenas starpība.

Īstas sacīkstes online

Mācoties Presto, iespējams arī piedalīties īstās sacensībās, pildot CSDD eksāmenus presto.lv. Lai piedalītos un saglabātu testu rezultātus, nepieciešams autorizēties. Ar testu pildīšanu ne vien var uzlabot zināšanas, bet arī cīnīties par dažādām ikmēneša balvām - dāvanu karti autoskolā 20, 30 vai 50 EUR vērtībā.

Tā ir vēl 1 iespēja samazināt kopējos izdevumus par braukšanas nodarbību apmeklēšanu, tās sedzot ar iegūto dāvanu karti. Šobrīd izloze tiek attiecināta tikai uz B kategoriju, tomēr drīzumā plānots šīs sacensības piedāvāt arī A kategorijas kursantiem.

Braukt var un bieži!

Lai arī vēl pirms vairākiem mēnešiem tika ziņots par vadīšanas nodarbību atlikšanu epidemioloģiskās situācijas dēļ, šie ierobežojumi jau sen vairs nav spēkā un papildus online nodarbībām iespējams apgūt vadīšanas prasmes tāpat kā agrāk. Turklāt Presto autoskolas modelis kursantiem ir jo sevišķi draudzīgs, jo nodarbības apmeklēt iespējams katru dienu, tajā skaitā sestdienās, svētdienās un svētku dienās.

Cik nodarbības nepieciešamas vadītāja apliecības iegūšanai, ir ļoti individuāli vērtējams jautājums. Tie, kuriem iespējams papildus mācīties braukt arī ārpus autoskolas, bieži vien pietiek ar padsmit nodarbībām, dažos gadījumos pat ar valstī noteikto 10 minimālo nodarbību skaitu. Tomēr vidējā statistika liecina, ka kopumā tās ir 30-40 nodarbības, lai pilnvērtīgi sagatavotos CSDD eksāmena kārtošanai.

Ņemot vērā, ka braukt Presto var katru dienu, cik ilgā laikā šis cipars tiek sasniegts, jau atkarīgs no katra iespējām. Aktīvākajiem braucējiem pietiks pat ar mēnesi un nelielu astīti! Tomēr ieplānojot 3-4 nodarbības nedēļā, jebkuram vidējam kursantam ar 3 mēnešiem būs pietiekami. Arī stilīgās grupas Singapūras satīns puiši pieņēma šo izaicinājumu. Presto Youtube kanālā var skatīties, kuram izdevās un kuram tomēr vajadzēja mazliet vairāk laika šī mērķa sasniegšanai.

TAGAD vai NEKAD?

Bieži vien Vecgada vakars vai jauna mācību gada sākums ir laiks, kad nopietni apsveram jaunu mērķu uzstādīšanu. Glīti, sanumurējot vienu aiz otra, uzskaitām visu, ko vēlamies izmainīt. Tomēr vēlāk izrādās, ka ieradumus mainīt nav tik viegli. Un mēs krītam… Un tad mēs atkal gaidām nākamo jauno gadu un iespēju, lai visu sāktu vēlreiz no nulles. Tik bieži mēs sakām: “ar rītdienu celšos agrāk” un nospiežam modinātāju, “ar rītdienu ēdīšu veselīgāk” un ieejam ātrās ēdināšanas restorānā, “ar rītdienu sākšu mācīties vadīt auto”, bet turpinām spēlēt tikai datorspēles. Ja vien mēs beidzot novērtētu to spēku, kas piemīt mūsu izvēlēm jau šodien, tik daudz ko būtu iespējams sasniegt.

Lai kā arī to negribētos atzīt, tomēr tik bieži šis RĪTDIEN pārvēršas par NEKAD. Tāpēc Auto ziņas aicina apzināti veidot to nākotni, kādu vēlamies redzēt, ar saviem lēmumiem jau ŠODIEN. Un kā saka sena gudrība un sakāmvārds: neatliec uz rītdienu to, ko vari izdarīt jau šodien! Un tieši tā reiz ir sanācis, ka tieši TAGAD autoskolā mācīties ir izdevīgāk kā jebkad agrāk!

Turklāt Presto ir vienīgā autoskola, kas nodrošina iespēju iepazīties ar līgumu online vēl pirms tā parakstišanas. Pirmie soļi ceļā pie autovadītāja apliecības ir vien pāris klikšķu attālumā - ienāc presto.lv un sāc veidot savu autobraucēja nākotni jau TAGAD!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru