Hibrīda Honda HR-V e: HEV tiek pārdots
Vēl viens hibrīdkrosovers ienāk Eiropas un Japānas tirgū. Mēs runājam par Honda HR-V e: HEV modeli, kas izgatavots subkompaktā virsbūvē un kuram ir vairākas interesantas tehniskas inovācijas. Tomēr viss kārtībā.
Volkswagen un Microsoft strādā pie sava bezpilota projekta
Vācu autoražotājs Volkswagen sadarbībā ar amerikāņu programmatūras ražotāju Microsoft strādā pie īpašas platformas bezpilota transportlīdzekļiem. Sistēma tika nosaukta par automatizēto braukšanas platformu (ADP), un tā veiks vairākas funkcijas, kas tuvākajā
Nissan Qashqai saņēma jaunu platformu
Nissan cieši uzrauga savu sastāvu un regulāri atjaunina savus vadošos transportlīdzekļus. Uzņēmuma ikoniskais krosovers Nissan Qashqai nesen saņēma plašu atjauninājumu, kas ietver izmaiņas platformā.
Tika izlaista Ford GT Le Mansory pārveidošanas versija
Slavenā tūninga studija Mansory atkal ir pārņēmusi Ford Mustang modifikāciju. Šoreiz par pamatu tika ņemta leģendārā ponikara pēdējā paaudze, kas jau ir diezgan labi izkliedēta Amerikas "zelta" jauniešu rindās. Par visiem jauninājumiem, ar kuriem tekstā var

Atelier Inkas iepazīstināja ar pirmo bruņoto BMW X7 M50i

0 1340

Slavenā Inkas studija, kas specializējas izpildvaras automašīnu bruņotās versijās, pārņēma krosoveru BMW X7 M50i, kurš saņēma necaurlaidīgu virsbūvi un daudzus uzlabojumus.

Ārēji automašīna ir līdzīga parastajam kolēģim, taču virsbūvei ir iespaidīga aizsardzība, kas spēj apturēt 7,62 × 51 mm kalibra šautenes patronu. Turklāt automašīna nebaidās pat no divu rokas granātu vienlaicīgas uzspridzināšanas.


Zem automašīnas pārsega atrodas jaudīgs 4,4 litru V8 dzinējs, kas rada 530 ZS jaudu. un attiecīgi 750 ņūtonmetru griezes momentu. Šāda jauda ir nepieciešama, lai pārvietotu smagu ķermeni, kura svars pēc rezervēšanas ir ievērojami pieaudzis.


Tas arī prasīja nostiprināt automašīnas balstiekārtu un visas atbalsta konstrukcijas. Turklāt parādījās efektīva ugunsdzēsības sistēma, iespēja izveidot dūmu aizsegu, trauksmes sirēna un daudzas citas funkcijas.

Šie jauninājumi tika atspoguļoti modeļa izmaksās, kas gandrīz dubultojās. Tomēr uzņēmējiem, politiķiem un citiem bagātiem cilvēkiem, kuri to var atļauties, būs jāpērk bruņumašīnas!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru