Atelier Inkas iepazīstināja ar pirmo bruņoto BMW X7 M50i
Slavenā Inkas studija, kas specializējas izpildvaras automašīnu bruņotās versijās, pārņēma krosoveru BMW X7 M50i, kurš saņēma necaurlaidīgu virsbūvi un daudzus uzlabojumus.
Hibrīda Honda HR-V e: HEV tiek pārdots
Vēl viens hibrīdkrosovers ienāk Eiropas un Japānas tirgū. Mēs runājam par Honda HR-V e: HEV modeli, kas izgatavots subkompaktā virsbūvē un kuram ir vairākas interesantas tehniskas inovācijas. Tomēr viss kārtībā.
Tika izlaista jaunā Skoda Enyaq iV versija
Čehijas uzņēmums Skoda ar apskaužamu regularitāti piedāvā jaunu automašīnu versijas, iepriecinot pircējus ar jauniem aprīkojuma līmeņiem un iespējām. Šoreiz čehi ir atjauninājuši savu vadošo krosoveru Skoda Enyaq iV. Starp pieejamajiem aprīkojuma līmeņiem ir
Pirmssērijas Volkswagen ID.5 ražošana jau ir sākta
Elektrisko transportlīdzekļu ražošana uzņem apgriezienus visā pasaulē, un lielākais Volkswagen koncerns sāk aktīvu trešās ID saimes modeļa izlaišanu ar 5. numuru. Jā, laiks lido ļoti ātri, un Volkswagen ID.5 jau ir pirms - ražošanas produkcija, kas tiks

Ķīnas tirgum paredzētais Volkswagen Passat tika pārveidots

0 1332

Volkswagen turpina iepriecināt savus klientus no Vidējās Karalistes, regulāri atjauninot plašo modeļu klāstu. Ķīnā ir ļoti pieprasītas Vācijas rūpniecības automašīnas, tāpēc uzņēmums neskopojas ar atjauninājumu un unikālu automašīnu versiju pārveidošanu šim reģionam.

Nesen ķīniešu Volkswagen Passat ir piedzīvojis vēl vienu pārveidošanu, kuras laikā mainījies automašīnas izskats, kā arī pievienoti daži jauni dzinēji. Īpaši tiek atzīmēta 1,4 SITS, kurai paātrinājuma dinamika ir 9,3 sekundēs līdz simtiem kilometru ar maksimālo ātrumu 210 km / h.


Galvenais uzsvars tika likts uz izskatu, kas ir kļuvis nedaudz skaistāks. Tradicionāli ir labotas radiatora restes, ievietoti jauni LED lukturi un nomainīti daži virsbūves elementi, kuriem tagad ir jauns zīmogs.

Modelis parādīsies tirdzniecības vietās nākamajā mēnesī. Saskaņā ar statistiku, Volkswagen Passat joprojām ir uzņēmuma pārdotāko modeļu top 3, tāpēc nav pārsteigums, ka tam tiek pievērsta tik liela uzmanība. Tiek solīts, ka pārveidotās versijas izmaksas paliks pašreizējā līmenī, neskatoties uz daudzajiem uzlabojumiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru