Tika izlaista jaunā Skoda Enyaq iV versija
Čehijas uzņēmums Skoda ar apskaužamu regularitāti piedāvā jaunu automašīnu versijas, iepriecinot pircējus ar jauniem aprīkojuma līmeņiem un iespējām. Šoreiz čehi ir atjauninājuši savu vadošo krosoveru Skoda Enyaq iV. Starp pieejamajiem aprīkojuma līmeņiem ir
Superauto Corvette C8 ražošana ir apturēta
Leģendārais Corvette C8, kas gaida vairākus gadus, ir pārtraukts. Izrādījās, ka modelis nav labi izstrādāts, kā rezultātā rezerves daļu trūkuma un ražotāja finansiālu problēmu dēļ tika nolemts pārtraukt ražošanu.
Citroen C3 Aircross pārveidošana pieejama Eiropā
Visai labajam krosoveram Citroen C3 Aircross nākamās pārstilēšanas laikā ir veikts sejas uzlabojums. Modelis saņēma jaunus ķermeņa elementus un agresīvākas kontūras. Protams, dizaina novērtēšana ir gaumes jautājums, taču, pēc mūsu pazemīgā domām, kosmētiskās
Posaidona ateljē pabeidza Mercedes-AMG S 63
Eiropā labi pazīstamā tūninga studija Posaidon uzsāka superauto Mercedes-AMG S 63 modernizāciju, kā rezultātā modelis sāka spēlēt ar jaunu dizainu un ieguva pilnīgāku tehnisko pildījumu. Par visiem jauninājumiem mēs runāsim tālāk tekstā.

Volkswagen un Microsoft strādā pie sava bezpilota projekta

0 1308

Vācu autoražotājs Volkswagen sadarbībā ar amerikāņu programmatūras ražotāju Microsoft strādā pie īpašas platformas bezpilota transportlīdzekļiem. Sistēma tika nosaukta par automatizēto braukšanas platformu (ADP), un tā veiks vairākas funkcijas, kas tuvākajā desmitgadē kļūs par reālu tendenci.

Platforma darbojas ar Microsoft Azure mākoņdatošanas tehnoloģijām un attīsta lietu interneta koncepciju. Ilgtermiņā tai vajadzētu kļūt par pilna mēroga un globālu sistēmu, kas kontrolēs elektromobiļus un bezpilota transportlīdzekļus.


Tehniski platforma ir sarežģīts satiksmes vadības dienesta transportlīdzeklis, kas reāllaikā saņem informāciju no kustīgiem transportlīdzekļiem un pieņem attiecīgus kontroles lēmumus. Audi ir līdzīgs projekts, kas strādā pie Audi Automated Driving Center.

Tāpat platformai vajadzētu atbrīvot rokas programmatūras izstrādātājiem, kuru rīcībā būs viens datu standarts un vienoti informācijas pārsūtīšanas protokoli. Kopā šī sistēma kļūs par saikni starp visiem procesa dalībniekiem, kas tuvina pašpiedziņas automašīnu nākotni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru