BMW X3 M ir uzlabojis dÄHLer
BMW X3 M ir izcils krosovers ar sportisku raksturu, kas pirms aptuveni diviem gadiem iznācis no bavāriešu koncerna aizgalda. Protams, tūninga studijas dÄHLer burvji vienkārši nevarēja paiet garām tik izcilam auto un prezentēja savu tūninga versiju X3 M ar
Atelier Inkas iepazīstināja ar pirmo bruņoto BMW X7 M50i
Slavenā Inkas studija, kas specializējas izpildvaras automašīnu bruņotās versijās, pārņēma krosoveru BMW X7 M50i, kurš saņēma necaurlaidīgu virsbūvi un daudzus uzlabojumus.
Opel Combo-e iznāca pasažieru versijā
Elektriskais mikroautobuss no Opel pagājušajā gadā veiksmīgi palaists tirgū un jau ir ievērojams pieprasījums mazo uzņēmumu un mājsaimniecību vidū Vecajā pasaulē. Tagad klientiem būs pieejama jauna automašīnas versija, proti, šī gada pavasarī nopērkamā Opel
Nissan Qashqai saņēma jaunu platformu
Nissan cieši uzrauga savu sastāvu un regulāri atjaunina savus vadošos transportlīdzekļus. Uzņēmuma ikoniskais krosovers Nissan Qashqai nesen saņēma plašu atjauninājumu, kas ietver izmaiņas platformā.

Jaguar C-type Turpinājums iepriecinās ar 50. gadu romantiku

0 156
Britu zīmols Jaguar kārtējo reizi prezentēja interesantu restomodu no pagājušā gadsimta vidus. Runa ir par Jaguar C-type Continuation modeli, kas ir līdzīgs piecdesmito gadu sacīkšu auto. Auto saņems tradicionālu dizainu, kas izgatavots vēsturiskā prototipa garā, kā arī labu benzīna dzinēju.
Sāksim savu apskatu ar izskatu, kas burtiski kliedz par tā vēsturisko izcelsmi. Auto ir izgatavots sacīkšu modeļu stilā ar gludām virsbūves kontūrām. Izceļas arī speciālu disku klātbūtne ar oriģinālo gumiju, kas dekorēta ar baltu apdari.

Iekšpusē mūs sagaida pilnībā metāla stūre, analogie instrumenti ar obligātajiem stikla ieliktņiem akās, kā arī 5 pakāpju manuālā pārnesumkārba. Tas viss izskatās diezgan autentisks un interesants. Turklāt virsbūvi var krāsot 12 krāsās pēc pircēja izvēles.
Runājot par modeļa dzinēju, to pārstāv labs V8 agregāts, kas attīsta 380 zirgspēkus un 450 N * M. griezes moments. Protams, šis dzinējs ir moderns analogs tam pašam V8 dzinējam, kas tika uzstādīts oriģinālajam modelim.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru