Favorīti bez piecu minūšu uzvarētājiem
125cc klasē galvenās sacensības bija par sudrabu un bronzu. Galu galā čempions tika noskaidrots pirms termiņa - par to kļuva Andrejs Burenko.
Pirmssērijas Volkswagen ID.5 ražošana jau ir sākta
Elektrisko transportlīdzekļu ražošana uzņem apgriezienus visā pasaulē, un lielākais Volkswagen koncerns sāk aktīvu trešās ID saimes modeļa izlaišanu ar 5. numuru. Jā, laiks lido ļoti ātri, un Volkswagen ID.5 jau ir pirms - ražošanas produkcija, kas tiks
Jaunais Mitsubishi Outlander ierodas 2022. gadā
Mitsubishi ir oficiāli paziņojis, ka nākamā gada pārdošanā būs jaunā Outlander krosovera paaudze. Uzņēmums plāno ieviest vairākus jauninājumus, kas palielinās modeļa popularitāti. Tālāk mēs jums pastāstīsim par gaidāmā Outlander tehniskajām īpašībām.
Tika izlaista jaunā Skoda Enyaq iV versija
Čehijas uzņēmums Skoda ar apskaužamu regularitāti piedāvā jaunu automašīnu versijas, iepriecinot pircējus ar jauniem aprīkojuma līmeņiem un iespējām. Šoreiz čehi ir atjauninājuši savu vadošo krosoveru Skoda Enyaq iV. Starp pieejamajiem aprīkojuma līmeņiem ir

Roush stiprina slaveno Ford Mustang

0 11 193

Rouss pirmo reizi izstrādā Ford Mustang, taču pieredzējušo skaņotāju rezultāti ir izrādījušies ārkārtīgi veiksmīgi. Padziļinātas automašīnas modernizācijas rezultātā bija iespējams izgatavot īstu mākslas darbu, kas ierobežotā tirāžā tiks izlaists jau 2021. gada vidū.

Pirmkārt, jāatzīmē motora mikroshēmas regulēšana, kas tika pārsniegta līdz iespaidīgai 760 ZS atdevei. un 908 ņūtonmetri griezes momenta. Dzinējs saņēma arī divus jaunus turbokompresorus un efektīvāku piespiedu dzesēšanas sistēmu.


Daži darbi ir veikti pie balstiekārtas un bremžu sistēmas. Rezultātā bija iespējams ievērojami samazināt virsbūves ripošanu līkumos un padarīt modeli sportiskāku. Lai ko varētu teikt, neveiklais Ford Mustang vienmēr grēkoja no šīs puses, kas nopietni sarūgtināja tās līdzjutējus.

Salonā ir daudz izmaiņu, kur tika uzstādīts digitālais informācijas panelis, ērti un ērti sēdekļi, kā arī multimediju sistēma ar Apple Car Play atbalstu. Tā rezultātā automašīna saņēma pilnībā funkcionālu interjeru, kas nekādā ziņā nav zemāks par mūsdienu prestižajām premium klases automašīnām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru