Mazda CX-9 ir gatava sākt tirdzniecību Eiropā
Mazda ir atklājusi ilgi gaidīto krosoveru, kas tirdzniecībā nonāks šopavasar. Mazda CX-9 lepojas ar svaigu dizainu, modernu tehnisko aprīkojumu un elegantu interjeru. Pirmā krosoveru partija parādīsies Eiropā līdz marta beigām, tāpēc iepriekšēja pasūtīšana
Nissan Qashqai saņēma jaunu platformu
Nissan cieši uzrauga savu sastāvu un regulāri atjaunina savus vadošos transportlīdzekļus. Uzņēmuma ikoniskais krosovers Nissan Qashqai nesen saņēma plašu atjauninājumu, kas ietver izmaiņas platformā.
Tika izlaista jaunā Skoda Enyaq iV versija
Čehijas uzņēmums Skoda ar apskaužamu regularitāti piedāvā jaunu automašīnu versijas, iepriecinot pircējus ar jauniem aprīkojuma līmeņiem un iespējām. Šoreiz čehi ir atjauninājuši savu vadošo krosoveru Skoda Enyaq iV. Starp pieejamajiem aprīkojuma līmeņiem ir
Hibrīda Honda HR-V e: HEV tiek pārdots
Vēl viens hibrīdkrosovers ienāk Eiropas un Japānas tirgū. Mēs runājam par Honda HR-V e: HEV modeli, kas izgatavots subkompaktā virsbūvē un kuram ir vairākas interesantas tehniskas inovācijas. Tomēr viss kārtībā.

Roush stiprina slaveno Ford Mustang

0 1330

Rouss pirmo reizi izstrādā Ford Mustang, taču pieredzējušo skaņotāju rezultāti ir izrādījušies ārkārtīgi veiksmīgi. Padziļinātas automašīnas modernizācijas rezultātā bija iespējams izgatavot īstu mākslas darbu, kas ierobežotā tirāžā tiks izlaists jau 2021. gada vidū.

Pirmkārt, jāatzīmē motora mikroshēmas regulēšana, kas tika pārsniegta līdz iespaidīgai 760 ZS atdevei. un 908 ņūtonmetri griezes momenta. Dzinējs saņēma arī divus jaunus turbokompresorus un efektīvāku piespiedu dzesēšanas sistēmu.


Daži darbi ir veikti pie balstiekārtas un bremžu sistēmas. Rezultātā bija iespējams ievērojami samazināt virsbūves ripošanu līkumos un padarīt modeli sportiskāku. Lai ko varētu teikt, neveiklais Ford Mustang vienmēr grēkoja no šīs puses, kas nopietni sarūgtināja tās līdzjutējus.

Salonā ir daudz izmaiņu, kur tika uzstādīts digitālais informācijas panelis, ērti un ērti sēdekļi, kā arī multimediju sistēma ar Apple Car Play atbalstu. Tā rezultātā automašīna saņēma pilnībā funkcionālu interjeru, kas nekādā ziņā nav zemāks par mūsdienu prestižajām premium klases automašīnām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Komentāri (0)
Pievieno komentāru